Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J6E1 V 1 - A
16:45 - 17:45 J6E2 V 1 - B
16:45 - 17:45 J8E1 V 2 - C
16:45 - 17:45 M6E1 V 2 - A
16:45 - 17:45 M6E2 V 2 - B
16:45 - 17:45 M8E1 V 4 - A
16:45 - 17:45 M8E2 V 4 - B
16:45 - 17:45 M8E3 V 4 - C
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 4 - CD grp.1 (Renee Weekers + Veronique Verstraeten
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 3 - CD grp.5 (Valerie van Nielen+Britt van Duijnhoven)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 1 - CD grp.2 (Veerle Meulendijk + Fleur Verhoeven)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 1 - AB grp.3 (Sophie van Noort + Evy Gijsen)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 3 - AB grp.4 (Raf Thomasse+Fleur Mulders)
17:45 - 19:00 MC4 Sanne van den Nieuwenhof V 2 - CD
17:45 - 19:15 MD1 Marte van der Weegen
Aimée Staudt
Arlette Scheepers
V 2 - AB
17:45 - 19:00 MD2 Lieke Hoogers
Fleur van Dinther
V 4 - AB
19:00 - 20:30 Inhaal-Oefenwedstrijden Trainingsgroep V 3
19:00 - 20:30 JA1 Koen Behr
Lorenzo Westreenen
V 4
19:00 - 20:15 MB3 Nico Boonen V 1 - CD
19:00 - 20:15 MC5 Eveline van Eert
Sophie van der Wal
V 2 - CD
19:00 - 20:15 MC6 Yvonne Betting-koopman
Toon Verhaar
V 1 - AB
19:15 - 20:45 MA1 Arlette Scheepers
Anke Haerden
V 2 - AB
20:15 - 21:30 MA5 V 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Koen Morssink
Pepijn Holla
V 4 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Bart Kunnen V 3 - AB
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MA Trainingsgroep V 3 - CD grp.3 (dames 1)
17:45 - 19:00 JB2 Ivo Sweers V 2 - CD
17:45 - 19:00 JC2 Bart van den Berg
Sjors van der Aalst
V 4 - AB
17:45 - 19:00 MB4 Margriet Croon V 2 - AB
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac MA Trainingsgroep V 3 - AB grp.1 (Heren 1)
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac MA Trainingsgroep V 3 - CD grp.2 (Heren 1)
19:00 - 20:30 JB1 Bram Mulders
Meike van Stratum
V 4 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Filip Beekmeijer
Koen de Jong
V 4 - AB
19:00 - 20:15 MA2 Luc Boon
Frietjhof Croon
V 1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Yara Amalo
Rianne van de Kimmenade-de Jong
V 2 - CD
19:00 - 20:15 MB2 Margriet Croon V 1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Floor Brekelmans
Sanne Scheepers
V 2 - AB
20:15 - 21:45 D2 Frietjhof Croon V 1 - AB
20:15 - 21:30 DJ2 V 1 - CD
20:15 - 21:30 JA2 Pepijn Holla V 3 - CD
20:30 - 22:00 Inhaal-Oefenwedstrijden Trainingsgroep V 2
20:30 - 22:15 D1 Filip Beekmeijer
Dieter Snellen
V 4
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 BB trainingsgroep 1 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - AB
16:00 - 17:00 BB trainingsgroep 2 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - AB
17:45 - 21:00 Keepersschool Geldrop Trainingsgroep V 2
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 3 - CD grp.5 (Gijs van Nielen+Daan v/d Hurk)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 1 - CD grp.4 (Sander Kriessels+Thijs v/d Heijden)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 3 - AB grp.6 (Mats de Winter + Daan Weijers)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 4 - AB grp.1 (Luc Scheepers + Kjell Kuiperi)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 4 - CD grp.2 (Bram der Kinderen+ Sicco Lammers)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 1 - AB grp.3 (Willem Beckers+Tomas van Gerven)
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac JA Trainingsgroep V 4 - CD grp.1 (Heren 1)
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac JB Trainingsgroep V 1 - AB grp.1 (Heren 1)
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac JB Trainingsgroep V 3 - CD grp.2 (Heren 1)
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac JC Trainingsgroep V 3 - AB grp.1 (Heren 1)
19:00 - 20:30 JA1 Koen Behr
Lorenzo Westreenen
V 4 - AB
19:30 - 20:15 D4 Steven Venmans V 1 - CD Combinatie D4/D5
20:15 - 21:30 D4 Steven Venmans V 3 - AB
20:15 - 21:30 D5 Steven Venmans V 3 - CD
20:15 - 21:30 DJ1 V 1 - AB
20:15 - 21:30 MA6 Jessie Verhagen V 1 - CD
20:30 - 22:15 H1 Mark Geertsema
Vilem Hanusch
V 4
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J6E1 V 1 - A
16:45 - 17:45 J6E2 V 1 - B
16:45 - 17:45 J8E1 V 2 - C
16:45 - 17:45 M6E1 V 2 - A
16:45 - 17:45 M6E2 V 2 - B
16:45 - 17:45 M8E1 V 4 - A
16:45 - 17:45 M8E2 V 4 - B
16:45 - 17:45 M8E3 V 4 - C
17:45 - 19:00 JD2 Bart Kunnen V 2 - CD
17:45 - 19:00 MC2 Luna de Laat
Sienna Amalo
V 4 - CD
17:45 - 19:15 MD1 Aimée Staudt
Arlette Scheepers
Marte van der Weegen
V 4 - AB
17:45 - 19:00 MD2 Peter van Knippenbergh
Fleur van Dinther
V 2 - AB
17:45 - 19:00 MD3 Bo Kuiper
Julia Leijgraaf
Leonie Reijne
V 3 - AB
17:45 - 19:00 MD4 Sanne Croon
Mara Foole
Myrthe Heinen
V 3 - CD
17:45 - 19:00 MD5 Raf Thomasse V 1 - CD
17:45 - 19:00 MD6 Bart van Lent
Camiel van der Vorst
V 1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Koen de Jong
Filip Beekmeijer
V 4 - CD
19:00 - 20:15 MA2 Frietjhof Croon
Luc Boon
V 2 - AB
19:00 - 20:15 MA3 Evyen Schouten V 3 - AB
19:00 - 20:15 MA4 V 3 - CD
19:00 - 20:15 MB2 Margriet Croon V 2 - CD
19:00 - 20:15 MB5 Julia van Neerrijnen V 1 - AB
19:00 - 20:15 MB6 Marit Tijburg
Bart van Iersel
V 1 - CD
19:15 - 20:45 MA1 Arlette Scheepers
Anke Haerden
V 4 - AB
20:15 - 22:00 DDA V 3
20:30 - 22:00 D2 Frietjhof Croon V 2 - AB
20:30 - 22:00 H2 Dirk Geertsema V 2 - CD
20:30 - 22:00 H4 Tom Büthker V 4 - CD
20:30 - 22:00 TRIM Johan de Bruin V 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 H1 Vilem Hanusch
Mark Geertsema
V 4
17:30 - 19:00 JD1 Anne Knoll
Pepijn Holla
V 2 - CD
17:30 - 18:45 MC3 Teun Doggen
Jelle Meijs
V 2 - AB
18:45 - 20:15 JB1 Meike van Stratum V 2 - AB
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac MB Trainingsgroep V 3 - CD grp.2
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac MB Trainingsgroep V 1 - CD grp.3
19:00 - 20:15 Trainingsgroep TecTac MB Trainingsgroep V 3 - AB grp.1
19:00 - 20:15 D3 Arno Somers V 1 - AB
19:00 - 20:15 JB3 Pepijn Holla V 2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Rianne van de Kimmenade-de Jong
Yara Amalo
V 4 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Floor Brekelmans
Sanne Scheepers
V 4 - CD
20:15 - 21:30 Trainingsgroep TecTac MB Trainingsgroep V 3 - AB grp.4
20:15 - 22:30 H1 Vilem Hanusch
Mark Geertsema
V 2
20:15 - 22:15 H3 Ties van der Woord V 1 - CD
20:15 - 21:45 H5 Martijn Havers V 3 - CD
20:30 - 22:30 D1 Dieter Snellen V 4
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Bengelbende Maaike van Boxel
Tim Faber
Bastiaan Sies
V 3 - BCD
09:00 - 10:15 Funkey Maud Nieuweboer V 3 - A
09:00 - 10:15 Hockeyschool Meike van Stratum V 1
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Julia Leijgraaf
Isabelle van den Brekel