Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Dit schema loopt van 28-11-2022 t/m 4-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZMO14-4 (ZMC4) Dion Klunder
Manon de Greef
Kievit, De Balken leggen!
17:00 - 18:00 ZMO18-4 (ZMA4) Ciënderick Cyntje
Marco Leijgraaf
Kievit, De Balken vóór 18:00 opruimen!
19:00 - 20:15 ZHO25-1 (ZHJ1) Sander Kriesels Coevering, De Balken leggen!
20:15 - 21:15 ZH1 Vilem Hanusch Coevering, De
21:15 - 22:30 ZD1 Filip Beekmeijer
Maarten Krepel
Miriam van de Crommenacker
Coevering, De Balken vóór 22:30 opruimen!
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Vervallen training Trainingsgroep Kievit, De Terug aan gemeente
16:30 - 18:00 ZMO14-2 (ZMC2) Henk van der Wal
Pascal Coenen
Coevering, De Balken leggen en vóór 18:00 opruimen!
17:00 - 18:00 Vervallen training Trainingsgroep Kievit, De Balken leggen!
18:00 - 19:30 ZMO18-1 (ZMA1) Rianne van de Kimmenade-de Jong Kievit, De Balken leggen én vóór 19:30 weer opruimen!
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 ZJO18-1 (ZJA1) Els van Mierop
Jelmer Sijpkes
Meike van Stratum
Kievit, De Balken leggen!
18:15 - 19:30 ZJO18-2 (ZJA2) Jorgen van der Veen Kievit, De Balken vóór 19:30 opruimen!
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 ZMO16-4 (ZMB4) Koen van den Hurk
Onno Köllner
Coevering, De Balken leggen!
17:15 - 18:30 ZMO18-5 (ZMA5) Goswijn Meijs Coevering, De Balken voor 18:30 opruimen!
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 ZJO14-2 (ZJC2) Dion Klunder
Klien van Dam
Lonneke van Gogh
Coevering, De Balken leggen!
16:00 - 17:15 ZMO16-5 (ZMB5) Harold Mentink Kievit, De Balken leggen!
17:15 - 18:30 ZMO16-3 (ZMB3) Marielle Van De Klashorst
Marjolein de Goede
Serge Willems
Coevering, De Balken vóór 18:30 opruimen!
17:15 - 18:30 ZMO18-2 (ZMA2) Anne Mulder
Jacqueline van der Rijt
Kievit, De Balken vóór 18:30 opruimen!
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:00 ZJO18-2 (ZJA2) Jorgen van der Veen Kievit, De Balken leggen en voor 10:30 opruimen!
12:15 - 14:30 ZDO25-3 (ZDJ3) Floor van Stratum Coevering, De Balken leggen!
12:45 - 14:15 ZMO18-2 (ZMA2) Anne Mulder
Jacqueline van der Rijt
Kievit, De Balken leggen!
14:15 - 15:45 ZMO18-4 (ZMA4) Ciënderick Cyntje
Marco Leijgraaf
Kievit, De
14:30 - 15:30 ZDO25-4 (ZDJ4) Daan Weijers
Toon van den Nieuwenhof
Veronique Verstraeten
Coevering, De
15:30 - 16:30 ZDO25-5 (ZDJ5) Hanne van Nielen
Noa van Moorsel
Coevering, De
15:45 - 17:00 ZMO18-5 (ZMA5) Goswijn Meijs Kievit, De
16:30 - 17:30 ZD4 Femke Hendriks
Floun Vonken
Coevering, De
17:00 - 18:00 ZDO25-1 (ZDJ1) Anne Knoll Kievit, De
17:30 - 18:30 ZHO25-1 (ZHJ1) Sander Kriesels Coevering, De
18:00 - 19:45 ZMO18-1 (ZMA1) Rianne van de Kimmenade-de Jong Kievit, De Balken vóór 19:45 opruimen!
18:30 - 19:45 ZJO18-1 (ZJA1) Els van Mierop
Jelmer Sijpkes
Meike van Stratum
Coevering, De
19:45 - 21:00 Vervallen training Trainingsgroep Kievit, De
19:45 - 21:00 ZH1 Vilem Hanusch Coevering, De Balken opruimen voor 21:00!
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:00 ZMO16-2 (ZMB2) Dennis de Kort
Heidi van Leuven
Kievit, De Balken leggen en voor 10:00 opruimen!