Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Technische Commissie Mei
29

Selectie ABC / namenlijst deelnemers

Nieuws afbeelding
 
dinsdag 4 juni selectie C jeugd jongens en meisjes
aanvang 18.30 uur
aanmelden tussen 18.00 en 18.15u
iedereen een wit en het blauw shirt bij zich!
 
woensdag 5 juni selectie B jeugd jongens en meisjes
aanvang 18.30 uur
aanmelden tussen 18.00 en 18.15u
iedereen een wit en het blauw shirt bij zich!
 
woensdag 5 juni selectie A jeugd jongens en meisjes
aanvang 20.00 uur
aanmelden tussen 19.30 en 19.45u
iedereen een wit en het blauw shirt bij zich!
 
Namenlijst deelnemers selectie ABC
 
JONGENS A (26 spelers excl keepers)
Gijs Apeldoorn
Tom Bakker
Wouter Bos
Tom Büthker
Maarten van de Crommenacker
Sjors Gevers
Valentijn Giesbers
Daniël Hoekstra
Cas van den Hurk
Ralph van Ierland
Laurens Jansen
Luc der Kinderen
Lucas van Kooten
Joris de Louw
Joep de Louw
Joep Lurvink
Dirk Nieuweboer
Bas Reef
Simon Rietsema
David Rouw
Victor Sarrucco
Evyen Schouten
Mees Somers
Dennis van Spreuwel
Mees Stierum
Robert van der Velden
JONGENS B (26 spelers excl keepers)
Joost Boelens
Stephen van Bokhoven
Daniël van den Broek
Pim Dirks
Niels van den Eijnden
Lars van Gerwen
Pieter Hazenbosch
Tim der Kinderen
Jeroen Lampe
Niek Lurvink
Dani Mertens
Koen Morssink
Bram Mulders
Kas Notten
Julian Sarrucco
Thomas Schoenmakers
Jelmer Sijpkes
Enis van Stiphout
Guus Stokmans
Tom Swillens
Max Verhappen
Yord Voncken
Jort van de Vorstenbosch
Bode Wijnands
Danker Wijnands
Maarten van Zon
JONGENS C (20 spelers excl keepers)
Rens Borgers
Casper van den Broek
Yestin van den Broek
Ruben Bulsink
Tomas van Gerwen
Yoeri Giesbers
Daan van den Hurk
Mathé Jansen
Bram der Kinderen
Sander Kriesels
Kjell Kuiperi
Jesper de Laat
Gijs van Nielen
Luc Scheepers
Sheldon Schouten
Stijn Stierum
Luuk Stokmans
Raf Thomasse
Daan Weijers
Sam Werkhoven
MEISJES A (27 spelers excl keepers)
Sanne Beckers
Sanne Behr
Maud Belloni
Stacey van Bokhoven
Maud Crooymans
Jorin Dijkstra
Imke van Doren
Sanne Eickholt
Lotte Eickholt
Elsa de Haas
Anke Haerden
Mirthe Henskens
Sanne van den Heuvel
Eveline van der Hoorn
Daphne van Ierland
Melanie van der Linden
Tamara van der Linden
Maud Morssink
Renée van Rijssel
Eva Schets
Frederike Schoones
Emilie Schretlen
Simone Smits
Selien Tax
Tara Veldhuizen
Loes Verschueren
Anne de Vries
MEISJES B (37 spelers excl keepers)
Indy van Bakel
Judy Berkhout
Maud Borgers
Yentl van Boxtel
Floor Brekelmans
Amy van Dijk
Milou Henskens
Ruth van Heugten
Demie van den Heuvel
Maud van der Hoeven
Isabella Houtakkers
Daniek van der Kaaij
Sterre van der Kaaij
Gwen de Krijger
Eva Lampe
Mia Leeman
Beau van Leenders
Frederique Maenen
Jill Martens
Chayenne van Nielen
Maaike Post
Julie Retera
Annet Rietsema
Sanne Scheepers
Marit Schets
Caitlin Schouten
Lucy Spierings
Puck Steenkist
Tessa Straetemans
Meike van Stratum
June Theunissen
Mara van Tiggelen
Madelon van de Ven
Floor van de Ven
Lotte Verhoeff
Madelon van der Vorst
Levi de Vos
MEISJES C (44 spelers excl keepers)
Yara Amalo
Gwen Beemer
Fleur Beks
Femke Boneschanscher
Helene van den Broek
Fleur Croon
Mette Dijkstra
Jeske Duitsman
Ysanne Furster
Tamar Gootzen
Renske Haerden
Aniek Hendriks
Janetta Jonkheid
Evi Kriesels
Joosje Kuijpers
Kim Kunnen
Julie Lampe
Kiki Lampe
Lise Lanting
Noella van der Ley
Isa van der Lippe
Bibi van der Made
Emma van der Marel
Veerle Meulendijk
Fleur Mulders
Danique van Nielen
Sanne van den Nieuwenhof
Sophie van Noort
Maud van Ooijen
Sabine Post
Robin van de Sande
Isa Schoenmakers
Femke de Schutter
Giny Spierings
Aimée Staudt
Anne Swillens
Malon Tax
Danique van Teeffelen
Isa Toussaint
Indie van de Ven
Marte van der Weegen
Renee Weekers
Mara Werkhoven
Rosan van den Wijngaard
 
 
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Floor Hoogers