Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Technische Commissie Mei
7

Selectie D-categorie

Nieuws afbeelding
 
Zoals jullie weten hebben we de afgelopen weken met meerdere personen tijdens wedstrijden en trainingen gescout om kinderen te selecteren voor de 3 extra trainingen op de woensdagmiddagen.
In onderstaand overzicht zien jullie de groepen met namen van de kinderen die door het scouting team zijn geselecteerd. (Er kan niet van groep gewisseld worden).

De trainers voor deze trainingen zijn Liesbeth Hoogers en Arlette Scheepers.

Deze extra trainingen worden gehouden op woensdag 15 - 22 en 29 mei.

Je dient 10 minuten van te voren geheel klaar te staan langs het veld! (Buitenzijde hek)
(trainingstenue / scheenbeschermers / bitje / stick)
 

Datum 15 – 22 – 29 mei

Datum 15 – 22 – 29 mei

Datum 15 – 22 – 29 mei

TIJD: 14:00 – 15:00 u

TIJD: 15:00 – 16:00 u

TIJD: 16:00 – 17:00 u

Groep 1

Groep 2

Groep 3

Thijmen Jansen

Noa van Moorsel

Lucie Dragt

Thimo Jansen

Daphne Zeedijk

Kyra Toussaint

Julian Gootzen

Dide van Ulden

Aemilia Staudt

Riley van den Broek

Veerle Rijs

Mikki van Mierlo

Simon Cardinaal

Anne Mulder

Sabine Knoll

Max Lieberom

Eva Sanders

Liz Fransen

Thijs Dirks

Yara Schoenmakers

Hanne van Nielen

Jaap van den Hurk

Nienke vd Kimmenade

Tess Groenen

Koen Fransen

Anouk Cornelissen

Isa Broers

Casper Stierum

Laura Stommen

Sienna Amalo

Chiel Stokmans

Valerie van Nielen

Britt van Duijnhoven

Chiel Steenkist

Evy Gijsen

Fleur Verhoeven

Mats de Winter

Jill Rotteveel

Marieke der Kinderen

Willem Beckers

Luna de Laat

Linde Brueren

Stef Free

Sanne Croon

Astrid Leeman

Thijs van der Heijden

Veronique Verstraeten

Saartje Boon

Thomas Jones

 

 

Tom Colaris

 

 

 

 

 

Na deze drie trainingen zullen bij de meisjes 26 speelsters geselecteerd worden (selectie-, en/of opleidingsteams zullen uit 14 spelers/speelsters bestaan inclusief keeper) die een selectiewedstrijd gaan spelen. Datum en tijd van deze selectiewedstrijd volgt nog.

Bij de jongens zullen na de 3 trainingen 13 spelers geselecteerd worden. Deze vormen samen met een keeper JD1 (totaal 14).

De geselecteerde keepers* voor de D selectie trainen apart van deze 3 trainingen.
* Roos Koopman, Isa Jansen, Floor Tijburg // Stefan van Rijsingen, Jorn Tijburg, Mats van Gemert.

Wij wensen jullie allemaal heel veel plezier en succes toe!

Technische Commissie

Gerelateerde nieuwsberichten

 
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Sofie van der Looij
Tim Van Alphen
Daphne van der Looij