Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Technische Commissie Jun
29

Teamindeling seizoen 2012 - 2013 / upgrade 29 juni

Nieuws afbeelding
 
Seizoen 2012 - 2013 Junioren JONGENS / upgrade 29 juni
 
Vragen over de jongens selectie- en opleidingsteams?
Uitsluitend via email:
Rob van Grootel, lijncoordinator,
Vragen over de jongens recreatieteams?
Uitsluitend via mail:
Mark Geertsema, Technische Commissie Jongens,
 
  JA1     selectieteam
1 Stijn van Diessen (keep)
2 Robert van der Velden
3 Kasper Bakker
4 Thijs Stokmans
5 Koen van der Heijden
6 Thomas Bos 
7 Thomas bos 
8 Koen Behr
9 Ralph van Ierland
10 Tom Büthker
11 Cas van den Hurk
12 Max Beks.
13 Dennis v.den Bersselaar 
14 Dennis van Spreuwel
  JA2
1 Sjoerd Keij
2 Berend van de Donk
3 Tim Gevers
4 Quirein van den Ingh
5 Menno van Litsenburg
6 Joris Reinders
7 Roy Theunissen
8 Daniel Soons
9 Max Toorians
10 Nick van Happen
11 Lucan van Kooten
12 Remco Postma
13 Simon Rietsema
14 David Rouw
15 Noud van de Wildenberg
  JB1     selectieteam
1 Axel Brok (keep)
2 Joep Lurvink
3 Joris de Louw 
4 Dirk Nieuwenboer
5 luc der kinderen
6 Laurens Jansen
7 Maarten vd Crommenacker
8 Max Verhappen
9 Sjors Gevers
10 Tom Bakker
11 Valentijn Giesbers
12 Joep de Louw 
13 Gijs Apeldoorn
14 Bas Reef
15 Daniel van de Broek 
  JB2     opleidingsteam
1 Guus Bakker
2 Guus Stokmans
3 Danker Wijnands 
4 Julian Sarrucco 
5 Evyen Schouten        
6 Jeroen Lampe
7 Sam Verhappen
8 Tom Swillens
9 Victor Sarrucco 
10 Niek Lurvink
11 Wouter Bos
12 Mees Somers
13 Yves havekotte
14 Lars van Gerwen
15 Bode Wijnands
  JB3
1 Klaas van de Akker
2 Dominic van Asseldonk
3 Daniel Hoekstra
4 Tim van Iersel
5 Dani Mertens
6 Eli Mooijweer
7 Kas Notten
8 Joris Oudenaar
9 Ruud Rijnders
10 Lucas Scharenborg
11 Enis van Stiphout
12 Jordi van Tuil
13 Yord Voncken
14 Jort van de Vorstenbosch
15 Rick Weijtens
16 Pim Brueren 
  JC1     selectieteam
1 Lucas Cardinaal(keep)
2 Tim der Kinderen
3 Jelmer Sijpkes
4 Niels van den Eijnden
5 Joost Boelens
6 Bram Mulders
7 Luuk Stokmans
8 Stijn Stierum
9 Koen Morsink
10 Maarten van Zon
11 Mathe Jansen
12 Pim Dirks
13 Thomas Schoenmakers 
14 Pieter Hazenbosch
15 Stephen van Bokhoven 
  JC2
Coach Coach Ferd v Iersel en Ronald v Litsenburg
1 Lucas van Bemmelen
2 Steven van Dijck
3 Jaydey Druijts
4 Jesper van Duijnhoven
5 Jens van Gemert
6 Ciaran van Gool
7 Daan Heezemans
8 Bart van Iersel
9 Ruben Kessener
10 Micah van Litsenburg
11 Koen Meerman
12 Rik Onstenk
13 Fabian Polak
14 Bart Schurink
15 Sam Werkhoven
  JD1     selectieteam
1 Bob Voets (keep)
2 Bram der Kinderen
3 Casper Stierum
4 Casper van de Broek
5 Chiel Steenkist 
6 Chiel Stokmans
7 Daan van den Hurk
8 Gijs van Nielen 
9 Luc Scheepers  
10 Sheldon Schouten   
11 Thomas van Gerwen
12 Yoeri Giesbers
13 Yestin van den Broek
14 Jesper de Laat
15 Koen Fransen
  JD2     opleidingsteam
1 Mats van Gemert(keep)
2 Bart van den Berg
3 Bart van Lent
4 Daan Weijers
5 Joost van ‘t Hof 
6 Kjell Kuipéri
7 Mats de Winter 
8 Ruben Bulsink 
9 Sander Kriesels
10 Stef Free
11 Steven hogervorst
12 Thijs van der Heijden
13 Thomas Jones
14 Tom Collaris 
15 Willem Beckers 
  JD3
1 Bram van Dijk
2 Lars Doorleijers
3 Camiel van Listenburg
4 Niels Molenschot
5 Jip Sneijders
6 Sam van Sprang
7 Niek Tenback
8 Raf Thomasse
9 Sjors van der Aalst
10 Tobias van Alphen
11 Tycho Bekx
12 Robin Schoenmakers
13 Jaro Huijser 
  JD4
1 Rens Borgers
2 Nick Broeks
3 Bas Cobben
4 Brian Cuijpers
5 Rein Meulendijk
6 Menno Rovers
7 Bas Schurgers
8 Stijn Sijpkes
9 Ivo Sweers
10 Camiel van de Vorst
11 Guus van Vuuren
12 Reinhoud Adriaans
13 Sjoerd Wiekart 
 
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Robin van den Boomen
Ella van Eldik
Noah van Eldik