25
Selectie D-categorie
In onderstaand overzicht zien jullie wie er allemaal uitgenodigd zijn.
(Er kan niet van groep gewisseld worden).
De selectietrainingen worden gehouden op woensdag 14, 21 en 28 mei.
De trainers voor deze trainingen zijn Liesbeth Hoogers, Arlette Scheepers en Wout Delen.
Je dient 10 minuten van te voren geheel klaar te staan langs het veld! (Buitenzijde hek)
(trainingstenue / scheenbeschermers / bitje / stick).
SELECTIETRAININGEN tbv spelers JD1, MD1, MD2 seizoen 2014-2015 |
||||
14.00-15.00 |
15.00-16.00 |
16.00-17.00 |
||
woensdag |
14-mei |
jongens |
meisjes groep 1 |
meisjesgroep 2 |
woensdag |
21-mei |
jongens |
meisjes groep 1 |
meisjes groep 2 |
woensdag |
28-mei |
jongens |
meisjes groep 1 |
meisjes groep 2 |
vrijdag 30 mei: bekendmaking samenstelling JD1, MD 26 speelsters* |
||||
* Lees bericht op site: 25-4 "Hockey Geldrop Selectieprocedure 2014" |
||||
Jongens groep / 14.00 - 15.00u |
||||
Julen |
van |
Ham |
J8E1 |
|
Wouter |
de |
Jong |
J8E1 |
|
Thomas |
Kleingeld |
J8E1 |
||
Bastiaan |
Sies |
J8E1 |
||
Lucas |
Verhoeven |
J8E1 |
||
Perry |
van |
Gerven |
J8E2 |
|
Niels |
van |
Houwelingen |
J8E2 |
|
Bjorn |
Kunst |
J8E2 |
||
Wouter |
Post |
J8E2 |
||
Luc |
de |
Ruyter |
J8E2 |
|
Riley |
van den |
Broek |
JD1 |
|
Thijs |
Dirks |
JD1 |
||
Julian |
Gootzen |
JD1 |
||
Thijmen |
Jansen |
JD1 |
||
Max |
Lieberom |
JD1 |
||
Simon |
Cardinaal |
JD2 |
||
Thimo |
Jansen |
JD2 |
||
Rik |
Smits |
JD2 |
||
Meisjes groep 1 / 15.00 - 16.00u |
||||
Savannah |
Brooks |
M8E1 |
||
Pam |
Foole |
M8E1 |
||
Maud |
Delen |
M8E2 |
||
Aniek |
van |
Rijsingen |
M8E2 |
|
Jaydee |
van |
Bokhoven |
M8E3 |
|
Anna |
de |
Ruijter |
M8E3 |
|
Maud |
van den |
Brand |
M8E4 |
|
Anna |
van |
Brandenburg |
M8E4 |
|
Laurentien |
van den |
Akker |
M8E5 |
|
Eefje |
Duitsman |
M8E6 |
||
Noa |
Gangapersad |
M8E6 |
||
Tess |
Groenen |
MD1 |
||
Nienke |
van de |
Kimmenade |
MD1 |
|
Marieke |
der |
Kinderen |
MD1 |
|
Isa |
Broers |
MD2 |
||
Anouk |
Cornelissen |
MD2 |
||
Lucy |
Dragt |
MD2 |
||
Mirte |
Kunst |
MD3 |
||
Mikki |
van |
Mierlo |
MD3 |
|
Meisjes groep 2 / 16.00 - 17.00u |
||||
Evi |
Jacobs |
M8E1 |
||
Fleur |
Kleingeld |
M8E1 |
||
Lisa |
Sas |
M8E2 |
||
Felicia |
Verest |
M8E2 |
||
Anne |
van |
Stratum |
M8E3 |
|
Maro |
Sanders |
M8E4 |
||
Eline |
Senden |
M8E4 |
||
Bente |
Donkers |
M8E5 |
||
Aafke |
Heiligers |
M8E5 |
||
Annasha |
de |
Haas |
M8E6 |
|
Fleur |
Sloots |
M8E6 |
||
Eva |
Sanders |
MD1 |
||
Yara |
Schoenmakers |
MD1 |
||
Aemilia |
Staudt |
MD1 |
||
Anne |
Mulder |
MD2 |
||
Veerle |
Rijs |
MD2 |
||
Kyra |
Toussaint |
MD2 |
||
Dide |
van |
Ulden |
MD2 |
|
Sabine |
Knoll |
MD2 |
||
SELECTIETRAININGEN tbv KEEPERS JD1, MD1, MD2 seizoen 2014-2015 |
||||
18.30-19.15u |
||||
maandag |
12-mei |
jongens en meisjes |
||
maandag |
19-mei |
jongens en meisjes |
||
maandag |
26-mei |
jongens en meisjes |
||
vrijdag 30 mei: bekendmaking keepers JD1, MD 2 keepers* |
||||
* Lees bericht op site: 25-4 "Hockey Geldrop Selectieprocedure 2014" |
||||
Meisjes |
||||
Juul |
den |
Tuinder |
M8E4 |
|
Finette |
van der |
Tang |
M8E6 |
|
Floor |
Tijburg |
MD3 |
||
Merel |
Arts |
MD7 |
||
Jongens |
||||
Jorn |
Tijburg |
JD2 |
||
Stefan |
van |
Rijsingen |
JD3 |
|
Na deze drie trainingen zullen bij de meisjes 26 speelsters geselecteerd worden
(selectie-, en/of opleidingsteams zullen uit 14 spelers/speelsters bestaan inclusief
keeper) die in juni nog twee weken trainen en daarna wordt MD1 en MD2 definitief
bekend gemaakt.
vormen samen met een keeper JD1 (totaal 14).
De geselecteerde keepers voor de D-selectie trainen apart van deze 3 trainingen op
maandag 12, 19 en 26 mei. Na deze trainingen zullen bij de meisjes 2 keepers
worden geselecteerd die in juni nog twee weken gaan meetrainen met de
spelersgroep en daarna wordt MD1 en MD2 definitief bekend gemaakt. Bij de
jongens zal na de 3 trainingen 1 keeper worden geselecteerd voor JD1.
Wij wensen jullie allemaal heel veel plezier en succes toe!
Namens de Technische Commissie,
Liesbeth Hoogers