Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Vilem Hanusch
Trainer-coach Lex van Lierop
Manager Paul Bos
Keeper Gerben van der Sande

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP H1 22 60 19 3 0
2 Etten-Leur H1 22 52 17 1 4
3 Goirle H1 22 50 16 2 4
4 Oss H1 22 40 13 1 8
5 Delta Venlo H1 22 37 11 4 7
6 Geldrop H1 22 33 10 3 9
7 Nuenen H1 22 26 7 5 10
8 Eindhoven H1 22 22 7 1 14
9 Geel-Zwart H1 22 21 6 3 13
10 Hopbel H1 22 17 4 5 13
11 Best H1 22 16 4 4 14
12 Weert H1 22 6 2 0 20

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop H1 Nuenen H1 (2-1)final
Etten-Leur H1 Goirle H1 (2-4)final
Eindhoven H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geel-Zwart H1 (5-0)final
Delta Venlo H1 Oss H1 (2-3)final
Hopbel H1 Best H1 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oss H1 Etten-Leur H1 (3-3)final
Weert H1 Geldrop H1 (0-5)final
Goirle H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Geel-Zwart H1 Delta Venlo H1 (4-4)final
Best H1 MEP H1 (3-8)final
Nuenen H1 Hopbel H1 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Delta Venlo H1 Best H1 (3-3)final
Etten-Leur H1 Geel-Zwart H1 (5-2)scheduled
Weert H1 Nuenen H1 (1-3)final
MEP H1 Hopbel H1 (5-1)final
Eindhoven H1 Oss H1 (2-4)final
Geldrop H1 Goirle H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Geel-Zwart H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Best H1 Etten-Leur H1 (3-5)final
Hopbel H1 Delta Venlo H1 (2-2)final
Goirle H1 Weert H1 (7-1)final
Oss H1 Geldrop H1 (4-1)final
Nuenen H1 MEP H1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Etten-Leur H1 Hopbel H1 (7-0)final
Eindhoven H1 Best H1 (4-3)final
Goirle H1 Nuenen H1 (4-2)final
Delta Venlo H1 MEP H1 (2-3)final
Weert H1 Oss H1 (2-6)scheduled
Geldrop H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Best H1 Geldrop H1 (2-4)final
Hopbel H1 Eindhoven H1 (3-4)final
Oss H1 Goirle H1 (2-1)final
Geel-Zwart H1 Weert H1 (5-3)final
MEP H1 Etten-Leur H1 (6-1)final
Nuenen H1 Delta Venlo H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss H1 Nuenen H1 (4-2)final
Etten-Leur H1 Delta Venlo H1 (3-2)final
Goirle H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
Eindhoven H1 MEP H1 (2-5)final
Geldrop H1 Hopbel H1 (4-3)final
Weert H1 Best H1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Hopbel H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geldrop H1 (7-1)final
Nuenen H1 Etten-Leur H1 (1-0)final
Geel-Zwart H1 Oss H1 (1-5)final
Best H1 Goirle H1 (0-10)final
Delta Venlo H1 Eindhoven H1 (4-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Weert H1 MEP H1 (1-5)final
Goirle H1 Hopbel H1 (6-4)final
Eindhoven H1 Etten-Leur H1 (2-5)final
Geldrop H1 Delta Venlo H1 (2-3)scheduled
Oss H1 Best H1 (5-2)final
Geel-Zwart H1 Nuenen H1 (5-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven H1 Nuenen H1 (1-0)final
MEP H1 Goirle H1 (3-3)final
Delta Venlo H1 Weert H1 (5-2)final
Etten-Leur H1 Geldrop H1 (1-0)final
Best H1 Geel-Zwart H1 (2-4)final
Hopbel H1 Oss H1 (0-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oss H1 MEP H1 (4-5)final
Geel-Zwart H1 Hopbel H1 (2-2)final
Geldrop H1 Eindhoven H1 (2-0)final
Weert H1 Etten-Leur H1 (1-3)final
Goirle H1 Delta Venlo H1 (4-1)final
Nuenen H1 Best H1 (2-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Goirle H1 Etten-Leur H1 (0-2)final
Oss H1 Delta Venlo H1 (1-3)final
Geel-Zwart H1 MEP H1 (0-5)final
Best H1 Hopbel H1 (3-0)final
Nuenen H1 Geldrop H1 (3-4)final
Weert H1 Eindhoven H1 (2-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Etten-Leur H1 Oss H1 (5-3)final
Eindhoven H1 Goirle H1 (2-6)final
MEP H1 Best H1 (6-0)final
Delta Venlo H1 Geel-Zwart H1 (3-0)final
Hopbel H1 Nuenen H1 (1-2)final
Geldrop H1 Weert H1 (3-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Oss H1 Eindhoven H1 (2-3)final
Geel-Zwart H1 Etten-Leur H1 (1-5)final
Nuenen H1 Weert H1 (3-2)final
Goirle H1 Geldrop H1 (5-0)final
Best H1 Delta Venlo H1 (2-2)final
Hopbel H1 MEP H1 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Eindhoven H1 Geel-Zwart H1 (0-4)final
Geldrop H1 Oss H1 (2-4)scheduled
MEP H1 Nuenen H1 (3-3)final
Delta Venlo H1 Hopbel H1 (3-0)final
Etten-Leur H1 Best H1 (7-1)final
Weert H1 Goirle H1 (1-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Geel-Zwart H1 Geldrop H1 (2-3)final
Best H1 Eindhoven H1 (2-6)final
Hopbel H1 Etten-Leur H1 (1-4)final
Oss H1 Weert H1 (4-0)scheduled
Nuenen H1 Goirle H1 (3-3)scheduled
MEP H1 Delta Venlo H1 (5-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Delta Venlo H1 Nuenen H1 (4-1)final
Etten-Leur H1 MEP H1 (2-3)final
Eindhoven H1 Hopbel H1 (2-2)final
Geldrop H1 Best H1 (2-2)final
Weert H1 Geel-Zwart H1 (2-3)final
Goirle H1 Oss H1 (7-6)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Hopbel H1 Geldrop H1 (2-2)final
MEP H1 Eindhoven H1 (3-1)final
Geel-Zwart H1 Goirle H1 (0-4)final
Best H1 Weert H1 (5-2)final
Delta Venlo H1 Etten-Leur H1 (1-4)final
Nuenen H1 Oss H1 (9-4)final
ZONDAG 28 APRIL 2024
Etten-Leur H1 Nuenen H1 (4-3)final
Eindhoven H1 Delta Venlo H1 (2-7)final
Weert H1 Hopbel H1 (1-5)final
Goirle H1 Best H1 (8-0)final
Oss H1 Geel-Zwart H1 (2-0)final
Geldrop H1 MEP H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Nuenen H1 Geel-Zwart H1 (2-2)final
Best H1 Oss H1 (4-3)final
Delta Venlo H1 Geldrop H1 (5-0)scheduled
Etten-Leur H1 Eindhoven H1 (5-1)final
Hopbel H1 Goirle H1 (2-3)final
MEP H1 Weert H1 (5-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Geldrop H1 Etten-Leur H1 (3-4)final
Geel-Zwart H1 Best H1 (1-2)final
Goirle H1 MEP H1 (1-2)final
Oss H1 Hopbel H1 (3-1)scheduled
Nuenen H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Weert H1 Delta Venlo H1 (2-5)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Delta Venlo H1 Goirle H1 (1-3)final
Etten-Leur H1 Weert H1 (6-3)final
Hopbel H1 Geel-Zwart H1 (4-2)final
MEP H1 Oss H1 (8-3)final
Best H1 Nuenen H1 (3-3)final
Eindhoven H1 Geldrop H1 (3-1)final