Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sanne van den Heuvel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond D4 Don Quishoot D9 9:30
Delta Venlo D6 Horst D4 10:00
Don Quishoot D8 Boxmeer D3 12:45
Geldrop D3 Horst D3 13:30
Oranje-Rood D11 Oranje-Rood D14 15:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Horst D4 15 38 12 2 1
2 Oranje-Rood D11 15 37 12 1 2
3 Boxmeer D3 16 29 9 2 5
4 Helmond D4 14 27 8 3 3
5 Don Quishoot D9 15 24 7 3 5
6 Horst D3 15 19 6 1 8
7 Delta Venlo D6 15 19 5 4 6
8 Geldrop D3 15 18 5 3 7
9 Nuenen D2-O 16 12 3 3 10
10 Don Quishoot D8 16 11 3 2 11
11 Oranje-Rood D14 16 5 1 2 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Horst D3 13:30 thuis - Neways
26 mei HC Horst D4 11:00 uit
2 jun Don Quishoot D9 12:45 thuis - Neways
9 jun HC Delta Venlo D6 10:50 uit
16 jun HC Helmond D4 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Don Quishoot D8 Delta Venlo D6 (3-9)final
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D9 (4-2)final
Boxmeer D3 Horst D3 (5-0)final
Oranje-Rood D14 Horst D4 (0-4)final
Nuenen D2-O Geldrop D3 (1-1)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Delta Venlo D6 Oranje-Rood D11 (0-3)final
Geldrop D3 Don Quishoot D8 (3-0)final
Horst D4 Boxmeer D3 (4-3)scheduled
Helmond D4 Nuenen D2-O (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Horst D3 Helmond D4 (2-7)final
Oranje-Rood D11 Geldrop D3 (5-1)final
Oranje-Rood D14 Delta Venlo D6 (1-3)final
Boxmeer D3 Don Quishoot D9 (1-1)scheduled
Don Quishoot D8 Nuenen D2-O (0-0)scheduled
DINSDAG 19 SEPTEMBER 2023
Don Quishoot D9 Oranje-Rood D14 (8-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Horst D4 Horst D3 (1-2)final
Helmond D4 Don Quishoot D8 (7-0)final
Delta Venlo D6 Boxmeer D3 (2-3)scheduled
Nuenen D2-O Oranje-Rood D11 (0-4)scheduled
Geldrop D3 Oranje-Rood D14 (2-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Don Quishoot D8 Oranje-Rood D14 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D14 Nuenen D2-O (0-2)scheduled
Horst D4 Helmond D4 (7-3)final
Boxmeer D3 Geldrop D3 (5-0)final
Horst D3 Don Quishoot D9 (3-6)final
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D8 (7-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Delta Venlo D6 Horst D3 (2-2)final
Don Quishoot D9 Horst D4 (4-4)final
Nuenen D2-O Boxmeer D3 (1-2)scheduled
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Helmond D4 Oranje-Rood D11 (2-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Horst D3 Geldrop D3 (4-1)final
Oranje-Rood D14 Oranje-Rood D11 (1-5)final
Boxmeer D3 Don Quishoot D8 (0-0)final
Horst D4 Delta Venlo D6 (4-0)final
Don Quishoot D9 Helmond D4 (1-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Helmond D4 Oranje-Rood D14 (4-0)final
Nuenen D2-O Horst D3 (1-3)scheduled
Geldrop D3 Horst D4 (3-5)final
Oranje-Rood D11 Boxmeer D3 (4-0)scheduled
Delta Venlo D6 Don Quishoot D9 (3-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Horst D3 Don Quishoot D8 (5-2)final
Delta Venlo D6 Helmond D4 (1-1)final
Horst D4 Nuenen D2-O (3-0)scheduled
Boxmeer D3 Oranje-Rood D14 (2-3)scheduled
Don Quishoot D9 Geldrop D3 (4-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Geldrop D3 Delta Venlo D6 (1-3)final
Don Quishoot D8 Horst D4 (1-4)final
Oranje-Rood D11 Horst D3 (4-0)final
Nuenen D2-O Don Quishoot D9 (1-5)scheduled
Boxmeer D3 Helmond D4 (4-2)final
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023
Horst D3 Oranje-Rood D14 (4-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Helmond D4 Geldrop D3 (3-3)final
Delta Venlo D6 Nuenen D2-O (0-1)final
Horst D4 Oranje-Rood D11 (3-1)final
Don Quishoot D9 Don Quishoot D8 (2-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Horst D3 Boxmeer D3 (1-5)scheduled
Horst D4 Oranje-Rood D14 (11-0)final
Delta Venlo D6 Don Quishoot D8 (1-0)final
Geldrop D3 Nuenen D2-O (2-1)scheduled
Don Quishoot D9 Oranje-Rood D11 (1-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Nuenen D2-O Helmond D4 (0-4)scheduled
Boxmeer D3 Horst D4 (3-5)scheduled
Oranje-Rood D14 Don Quishoot D9 (1-2)final
Don Quishoot D8 Geldrop D3 (0-6)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Helmond D4 Horst D3 (6-0)final
Geldrop D3 Oranje-Rood D11 (1-1)final
Don Quishoot D9 Boxmeer D3 (0-2)scheduled
Nuenen D2-O Don Quishoot D8 (0-1)final
DINSDAG 19 MAART 2024
Delta Venlo D6 Oranje-Rood D14 (1-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Oranje-Rood D14 Geldrop D3 (1-2)final
Boxmeer D3 Delta Venlo D6 (1-2)scheduled
Don Quishoot D8 Helmond D4 (0-3)final
Horst D3 Horst D4 (1-7)final
Oranje-Rood D11 Nuenen D2-O (4-0)scheduled
WOENSDAG 27 MAART 2024
Oranje-Rood D11 Delta Venlo D6 (3-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Geldrop D3 Boxmeer D3 (0-4)scheduled
Don Quishoot D9 Horst D3 (13-0)scheduled
Nuenen D2-O Oranje-Rood D14 (3-3)final
Helmond D4 Horst D4 (3-3)final
Don Quishoot D8 Oranje-Rood D11 (0-3)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Oranje-Rood D14 Don Quishoot D8 (0-4)final
Horst D3 Delta Venlo D6 (6-4)final
Boxmeer D3 Nuenen D2-O (2-0)scheduled
Horst D4 Don Quishoot D9 (4-2)final