Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Jesper Kees
Coach Eric Verhoeven
Manager Cindy Aarts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Drunen D1 Hopbel D1 12:45
Goirle D1 Son D1 12:45
Nova D1 Venray D1 12:45
Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 12:45
Nuenen D1 Geldrop D1 12:45
Heeze D1 Basko D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot D1 11 28 9 1 1
2 Hopbel D1 11 25 8 1 2
3 Goirle D1 11 21 7 0 4
4 Nuenen D1 11 21 6 3 2
5 Oedenrode D1 11 20 6 2 3
6 Heeze D1 11 18 6 0 5
7 Nova D1 11 17 5 2 4
8 Basko D1 11 15 5 0 6
9 Drunen D1 11 14 4 2 5
10 Son D1 11 7 2 1 8
11 Venray D1 11 6 2 0 9
12 Geldrop D1 11 -3 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Waalwijk D1 n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
3 mrt Nuenen D1 12:45 uit
10 mrt HOCKEY HEEZE D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
17 mrt M.H.C. Goirle D1 12:45 uit
24 mrt HC Nova D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
7 apr Sint Oedenrode D1 12:45 uit
14 apr MHCD D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
14 apr !Oefenwedstrijd Open training n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
21 apr SMHC De Hopbel D1 n.n.b uit
26 mei Berkel Enschot D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
2 jun MHCV D1 12:45 uit
9 jun HTCSON Hockey D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
16 jun V.M.H.C. Basko D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop D1 Nuenen D1 (0-10)final
Basko D1 Heeze D1 (0-3)final
Venray D1 Nova D1 (3-0)final
Son D1 Goirle D1 (2-3)final
Hopbel D1 Drunen D1 (3-3)final
Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nova D1 Son D1 (2-1)final
Nuenen D1 Hopbel D1 (4-1)final
Heeze D1 Geldrop D1 (6-2)final
Goirle D1 Basko D1 (1-0)final
Oedenrode D1 Venray D1 (6-2)final
Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Geldrop D1 Goirle D1 (2-7)final
Son D1 Oedenrode D1 (3-8)final
Basko D1 Nova D1 (4-2)final
Heeze D1 Nuenen D1 (4-6)final
Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 (4-0)final
Venray D1 Drunen D1 (1-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Drunen D1 Son D1 (3-2)final
Hopbel D1 Venray D1 (4-2)final
Nova D1 Geldrop D1 (8-1)final
Oedenrode D1 Basko D1 (4-2)final
Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-2)final
Goirle D1 Heeze D1 (4-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Basko D1 Drunen D1 (3-2)final
Geldrop D1 Oedenrode D1 (1-3)final
Venray D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final
Son D1 Hopbel D1 (2-4)final
Heeze D1 Nova D1 (3-1)final
Goirle D1 Nuenen D1 (4-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Hopbel D1 Basko D1 (3-0)final
Drunen D1 Geldrop D1 (4-0)final
Oedenrode D1 Heeze D1 (3-2)final
Nova D1 Goirle D1 (3-1)final
Nuenen D1 Venray D1 (3-1)final
Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Geldrop D1 Hopbel D1 (0-6)final
Son D1 Venray D1 (6-3)final
Basko D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final
Goirle D1 Oedenrode D1 (2-1)final
Nova D1 Nuenen D1 (1-0)scheduled
Heeze D1 Drunen D1 (5-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Oedenrode D1 Nova D1 (2-2)final
Drunen D1 Goirle D1 (2-1)final
Hopbel D1 Heeze D1 (2-1)final
Nuenen D1 Son D1 (2-2)final
Venray D1 Basko D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Nova D1 Drunen D1 (3-1)final
Oedenrode D1 Nuenen D1 (2-2)final
Basko D1 Son D1 (2-0)final
Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (3-4)final
Goirle D1 Hopbel D1 (1-2)final
Geldrop D1 Venray D1 (3-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Drunen D1 Oedenrode D1 (0-1)final
Son D1 Geldrop D1 (9-3)final
Basko D1 Nuenen D1 (0-2)final
Hopbel D1 Nova D1 (2-0)final
Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (2-1)final
Venray D1 Heeze D1 (2-6)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geldrop D1 Basko D1 (0-3)final
Nova D1 Berkel-Enschot D1 (3-3)final
Oedenrode D1 Hopbel D1 (2-3)final
Heeze D1 Son D1 (5-3)final
Goirle D1 Venray D1 (4-0)final
Nuenen D1 Drunen D1 (0-0)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 (5-1)final