Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

MO16-2 (MB2)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pascal Coenen
Coach Heidi van Leuven
Coach Henk van der Wal
Trainer Margriet Croon
Keeper Tess Enkelaar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood MO16-8 Basko MO16-2 8:30
Geldrop MO16-2 Eindhoven MO16-3 11:55
Mierlo MO16-3 Eersel MO16-2 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geldrop MO16-2 7 21 7 0 0
2 Eersel MO16-2 7 15 5 0 2
3 Basko MO16-2 7 10 3 1 3
4 Oranje-Rood MO16-8 7 9 3 0 4
5 Eindhoven MO16-3 7 4 1 1 5
6 Mierlo MO16-3 7 3 1 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HC Eindhoven MO16-3 11:55 thuis - Neways
1 jun V.M.H.C. Basko MO16-2 15:15 uit
8 jun HC Eersel MO16-2 16:00 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Basko MO16-2 Mierlo MO16-3 (3-1)final
Geldrop MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 (4-1)final
Eindhoven MO16-3 Eersel MO16-2 (2-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Mierlo MO16-3 Geldrop MO16-2 (0-2)final
Eersel MO16-2 Basko MO16-2 (4-3)final
Oranje-Rood MO16-8 Eindhoven MO16-3 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Basko MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 (2-0)final
Eindhoven MO16-3 Geldrop MO16-2 (1-5)final
Eersel MO16-2 Mierlo MO16-3 (5-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Geldrop MO16-2 Basko MO16-2 (5-0)final
Eindhoven MO16-3 Mierlo MO16-3 (3-2)final
Oranje-Rood MO16-8 Eersel MO16-2 (2-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Basko MO16-2 Eindhoven MO16-3 (1-1)final
Eersel MO16-2 Geldrop MO16-2 (0-3)final
Mierlo MO16-3 Oranje-Rood MO16-8 (2-5)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Oranje-Rood MO16-8 Geldrop MO16-2 (1-2)final
Eersel MO16-2 Eindhoven MO16-3 (3-1)final
Mierlo MO16-3 Basko MO16-2 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Basko MO16-2 Eersel MO16-2 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Geldrop MO16-2 Mierlo MO16-3 (9-1)final
Eindhoven MO16-3 Oranje-Rood MO16-8 (1-2)final
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.