Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

MO18-1 (MA1)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ronnie van Berkel
Trainer Jesper Kees
Trainer Lex van Lierop
Keeper Kim Verheijen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood MO18-5 Cranendonck MO18-1 10:20
Helmond MO18-2 Mierlo MO18-2 10:45
Oirschot MO18-2 Eindhoven MO18-2 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Mierlo MO18-2 12 28 9 1 2
2 Cranendonck MO18-1 12 27 9 0 3
3 Oirschot MO18-2 12 25 8 1 3
4 Basko MO18-5 13 21 6 3 4
5 Helmond MO18-2 12 19 6 1 5
6 Eindhoven MO18-2 12 9 3 0 9
7 Geldrop MO18-1 12 6 2 0 10
8 Oranje-Rood MO18-5 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 apr !Reservering Inhaalwedstrijd n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
2 mei !Reservering Inhaalwedstrijd n.n.b thuis
6 mei !Reservering Inhaalwedstrijd n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
9 mei !Reservering Inhaalwedstrijd n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
11 mei HC Oirschot MO18-2 10:00 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
18 mei HC Oranje Rood MO18-5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Eindhoven MO18-2 Oranje-Rood MO18-5 (5-4)final
Helmond MO18-2 Oirschot MO18-2 (0-3)final
Cranendonck MO18-1 Geldrop MO18-1 (5-2)final
Mierlo MO18-2 Basko MO18-5 (6-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood MO18-5 Helmond MO18-2 (2-4)final
Basko MO18-5 Eindhoven MO18-2 (5-3)final
Oirschot MO18-2 Cranendonck MO18-1 (3-2)final
Geldrop MO18-1 Mierlo MO18-2 (1-5)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Mierlo MO18-2 Cranendonck MO18-1 (3-0)final
Helmond MO18-2 Basko MO18-5 (1-1)final
Eindhoven MO18-2 Geldrop MO18-1 (2-4)final
Oranje-Rood MO18-5 Oirschot MO18-2 (0-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Geldrop MO18-1 Helmond MO18-2 (3-4)final
Oirschot MO18-2 Mierlo MO18-2 (3-1)final
Cranendonck MO18-1 Eindhoven MO18-2 (2-1)final
Basko MO18-5 Oranje-Rood MO18-5 (3-3)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood MO18-5 Geldrop MO18-1 (0-1)final
Basko MO18-5 Oirschot MO18-2 (3-2)final
Eindhoven MO18-2 Mierlo MO18-2 (1-2)final
Helmond MO18-2 Cranendonck MO18-1 (0-5)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Mierlo MO18-2 Helmond MO18-2 (2-3)final
Geldrop MO18-1 Basko MO18-5 (1-3)final
Eindhoven MO18-2 Oirschot MO18-2 (2-3)final
Cranendonck MO18-1 Oranje-Rood MO18-5 (13-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Helmond MO18-2 Eindhoven MO18-2 (2-1)final
Oranje-Rood MO18-5 Mierlo MO18-2 (1-1)final
Basko MO18-5 Cranendonck MO18-1 (0-1)final
Oirschot MO18-2 Geldrop MO18-1 (6-0)scheduled
MAANDAG 11 MAART 2024
Oirschot MO18-2 Oranje-Rood MO18-5 (3-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Basko MO18-5 Mierlo MO18-2 (0-2)final
Geldrop MO18-1 Cranendonck MO18-1 (1-2)final
Oranje-Rood MO18-5 Eindhoven MO18-2 (1-2)final
Oirschot MO18-2 Helmond MO18-2 (2-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Mierlo MO18-2 Geldrop MO18-1 (4-1)final
Cranendonck MO18-1 Oirschot MO18-2 (1-0)final
Helmond MO18-2 Oranje-Rood MO18-5 (3-1)final
Eindhoven MO18-2 Basko MO18-5 (1-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Basko MO18-5 Helmond MO18-2 (4-3)final
Cranendonck MO18-1 Mierlo MO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Eindhoven MO18-2 Cranendonck MO18-1 (0-9)final
Mierlo MO18-2 Oirschot MO18-2 (2-1)final
Oranje-Rood MO18-5 Basko MO18-5 (1-0)final
Helmond MO18-2 Geldrop MO18-1 (2-1)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Basko MO18-5 Geldrop MO18-1 (8-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Cranendonck MO18-1 Helmond MO18-2 (3-2)final
Oirschot MO18-2 Basko MO18-5 (0-0)final
Mierlo MO18-2 Eindhoven MO18-2 (7-2)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
Geldrop MO18-1 Eindhoven MO18-2 (0-2)final