Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Arno Somers
Aanvoerder Lisanne Schiphorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Boxmeer D3 Oranje-Rood D14
Delta Venlo D5 Peel en Maas D1
Eindhoven D6 Eersel D2
Oranje-Rood D13 Geldrop D4
Son D2-O Civicum D2-O
Uden D3 Oss D6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uden D3 6 15 5 0 1
2 Delta Venlo D5 6 15 5 0 1
3 Oranje-Rood D13 6 15 5 0 1
4 Civicum D2 6 15 5 0 1
5 Eindhoven D6 6 9 3 0 3
6 Peel en Maas D1 6 9 3 0 3
7 Oranje-Rood D14 6 7 2 1 3
8 Son D2 6 6 2 0 4
9 Boxmeer D3 5 5 1 2 2
10 Oss D6 6 4 1 1 4
11 Geldrop D4 6 3 1 0 5
12 Eersel D2 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC Oranje Rood Oranje-Rood D13 n.n.b uit
14 mrt Hockey Club Uden D3 n.n.b thuis
21 mrt HC Delta Venlo D5 n.n.b uit
28 mrt MHC Boxmeer D3 n.n.b thuis
11 apr HC Oranje Rood D14 n.n.b uit
18 apr Hockeyclub Peel & Maas D1 n.n.b thuis
25 apr Oss D6 n.n.b uit
16 mei HC Eindhoven D6 n.n.b thuis
30 mei C.M.H.C. CIVICUM D2 n.n.b thuis
6 jun Eersel D2 n.n.b uit
13 jun HTCSON Hockey D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood D14 Boxmeer D3 1-1
Peel en Maas D1 Delta Venlo D5 0-8
Oss D6 Uden D3 1-11
Geldrop D4 Oranje-Rood D13 0-7
Civicum D2-O Son D2-O 6-0
Eersel D2 Eindhoven D6 0-9
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D6 Oranje-Rood D14 5-1
Son D2-O Eersel D2 9-2
Oranje-Rood D13 Civicum D2-O 0-1
Uden D3 Geldrop D4 10-0
Delta Venlo D5 Oss D6 9-0
Boxmeer D3 Peel en Maas D1 1-4
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Son D2-O Eindhoven D6 3-0
Eersel D2 Oranje-Rood D13 0-7
Civicum D2-O Uden D3 3-4
Geldrop D4 Delta Venlo D5 0-3
Oss D6 Boxmeer D3 3-3
Peel en Maas D1 Oranje-Rood D14 4-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D6 Peel en Maas D1 0-1
Oranje-Rood D14 Oss D6 5-2
Oranje-Rood D13 Son D2-O 3-0
Boxmeer D3 Geldrop D4 2-0
Delta Venlo D5 Civicum D2-O 0-4
Uden D3 Eersel D2 12-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Son D2-O Uden D3 1-4
Oranje-Rood D13 Eindhoven D6 4-3
Geldrop D4 Oranje-Rood D14 2-4
Civicum D2-O Boxmeer D3 3-1
Eersel D2 Delta Venlo D5 1-2
Oss D6 Peel en Maas D1 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Uden D3 Oranje-Rood D13 1-2
Delta Venlo D5 Son D2-O 5-2
Oranje-Rood D14 Civicum D2-O 2-4
Peel en Maas D1 Geldrop D4 1-2
Eindhoven D6 Oss D6 5-2
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Emma-fay Bonnard
Josephine van Veghel