Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Arno Somers
Aanvoerder Femke Hendriks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop D5 Weert D3 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cranendonck D2 11 28 9 1 1
2 Best D3 11 27 9 0 2
3 Don Quishoot D6 11 25 8 1 2
4 Maastricht D5 11 22 7 1 3
5 Oranje-Rood D10 11 19 6 1 4
6 Maastricht D4 11 18 6 0 5
7 Nova D3 11 17 5 2 4
8 Oranje-Rood D11 11 13 4 1 6
9 Weert D3 10 7 2 1 7
10 HOD D7 11 7 2 1 8
11 Geldrop D5 10 5 1 2 7
12 Scoop D3 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HV Weert D3 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek Veld
15 mrt HC Cranendonck D2 14:45 thuis - Hoppenbrouwers Veld
22 mrt HC Scoop D3 12:10 uit
29 mrt MHC Best D3 13:00 thuis - Altrimex Veld
5 apr HV Weert D3 16:00 uit
19 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D5 n.n.b thuis
3 mei HC Oranje Rood D11 n.n.b uit
10 mei Maastrichtse Hockey Club MHC D4 n.n.b uit
17 mei H.O.D. D7 n.n.b thuis
24 mei HC Nova D3 16:30 uit
7 jun Don Quishoot D6 n.n.b thuis
14 jun HC Oranje Rood D10 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D10 Cranendonck D2 (O) 0-2
HOD D7 Weert D3 5-3
Maastricht D4 Maastricht D5 6-0
Geldrop D5 Oranje-Rood D11 3-3
Don Quishoot D6 Scoop D3 6-0
Nova D3 Best D3 0-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Best D3 Don Quishoot D6 3-2
Cranendonck D2 (O) Geldrop D5 11-0
Weert D3 Nova D3 3-3
Scoop D3 Oranje-Rood D10 1-1
Oranje-Rood D11 Maastricht D4 (2-0)TEMP_RESULT
Maastricht D5 HOD D7 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nova D3 Maastricht D5 2-4
Geldrop D5 Scoop D3 4-3
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 3-2
Oranje-Rood D10 Best D3 3-2
HOD D7 Maastricht D4 1-5
Don Quishoot D6 Weert D3 5-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Maastricht D4 Nova D3 5-2
Maastricht D5 Don Quishoot D6 4-5
Scoop D3 Cranendonck D2 (O) 1-4
Weert D3 Oranje-Rood D10 2-3
Best D3 Geldrop D5 7-2
Oranje-Rood D11 HOD D7 5-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Scoop D3 Oranje-Rood D11 0-6
Cranendonck D2 (O) Best D3 2-0
Don Quishoot D6 Maastricht D4 4-2
Nova D3 HOD D7 2-1
Oranje-Rood D10 Maastricht D5 (1-5)TEMP_RESULT
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Best D3 Scoop D3 5-0
Oranje-Rood D11 Nova D3 1-3
Maastricht D5 Geldrop D5 5-1
HOD D7 Don Quishoot D6 2-6
Weert D3 Cranendonck D2 (O) 0-3
Maastricht D4 Oranje-Rood D10 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Scoop D3 Weert D3 1-6
Oranje-Rood D10 HOD D7 2-1
Geldrop D5 Maastricht D4 1-8
Don Quishoot D6 Nova D3 2-2
Cranendonck D2 (O) Maastricht D5 3-3
Best D3 Oranje-Rood D11 1-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Nova D3 Oranje-Rood D10 4-1
Maastricht D5 Scoop D3 5-3
Weert D3 Best D3 0-2
HOD D7 Geldrop D5 1-1
Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 1-2
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D6 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Geldrop D5 Nova D3 1-3
Scoop D3 Maastricht D4 1-3
Oranje-Rood D10 Don Quishoot D6 1-0
Best D3 Maastricht D5 4-1
Cranendonck D2 (O) HOD D7 4-0
Weert D3 Oranje-Rood D11 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Maastricht D5 Weert D3 3-1
Nova D3 Cranendonck D2 (O) 2-5
Don Quishoot D6 Geldrop D5 11-0
Oranje-Rood D10 Oranje-Rood D11 2-1
Maastricht D4 Best D3 0-3
HOD D7 Scoop D3 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D11 Maastricht D5 1-3
Maastricht D4 Weert D3 2-4
Cranendonck D2 (O) Don Quishoot D6 1-2
Best D3 HOD D7 7-1
Scoop D3 Nova D3 0-2
Geldrop D5 Oranje-Rood D10 0-2
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Tuur van Genugten