Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Arno Somers
Aanvoerder Lisanne Schiphorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop D4 Uden D3 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Civicum D2 11 33 11 0 0
2 Uden D3 11 28 9 1 1
3 Blerick D2 11 26 8 2 1
4 Eindhoven D6 11 24 8 0 3
5 Son D2 11 15 5 0 6
6 Peel en Maas D1 11 15 5 0 6
7 Tegelen D3 11 15 5 0 6
8 Boxmeer D3 11 13 4 1 6
9 Eersel D2 11 8 2 2 7
10 Oranje-Rood D9 11 7 2 1 8
11 Oss D6 11 7 2 1 8
12 Geldrop D4 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Hockey Club Uden D3 12:00 thuis - Van Stratum Elektrotechniek Veld
15 mrt HC Oranje Rood D9 n.n.b thuis
29 mrt Oss D6 n.n.b uit
5 apr HTCSON Hockey D2 n.n.b thuis
19 apr Tegelen D3 n.n.b uit
3 mei C.M.H.C. CIVICUM D2 n.n.b uit
10 mei Hockeyclub Peel & Maas D1 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub Blerick D2 n.n.b uit
24 mei HC Eindhoven D6 n.n.b thuis
7 jun Eersel D2 12:45 uit
14 jun MHC Boxmeer D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oss D6 Eersel D2 2-4
Peel en Maas D1 Oranje-Rood D9 2-0
Uden D3 Boxmeer D3 5-1
Son D2 (O) Eindhoven D6 0-7
Tegelen D3 Blerick D2 (O) 0-4
Geldrop D4 Civicum D2 (O) 0-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D9 Geldrop D4 2-1
Boxmeer D3 Oss D6 2-1
Eersel D2 Son D2 (O) 0-5
Civicum D2 (O) Uden D3 4-3
Blerick D2 (O) Peel en Maas D1 8-1
Eindhoven D6 Tegelen D3 11-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Blerick D2 (O) Oranje-Rood D9 3-2
Tegelen D3 Eersel D2 3-0
Uden D3 Geldrop D4 4-0
Son D2 (O) Boxmeer D3 2-1
Oss D6 Civicum D2 (O) 1-13
Peel en Maas D1 Eindhoven D6 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D9 Uden D3 0-6
Eersel D2 Peel en Maas D1 2-3
Civicum D2 (O) Son D2 (O) 5-0
Eindhoven D6 Blerick D2 (O) 1-4
Geldrop D4 Oss D6 3-4
Boxmeer D3 Tegelen D3 2-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Son D2 (O) Geldrop D4 2-0
Peel en Maas D1 Boxmeer D3 5-2
Oss D6 Uden D3 0-10
Eindhoven D6 Oranje-Rood D9 2-0
Blerick D2 (O) Eersel D2 1-1
Tegelen D3 Civicum D2 (O) 0-9
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D9 Oss D6 1-1
Eersel D2 Eindhoven D6 1-9
Boxmeer D3 Blerick D2 (O) 0-3
Uden D3 Son D2 (O) 3-2
Civicum D2 (O) Peel en Maas D1 5-0
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Geldrop D4 Tegelen D3 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Son D2 (O) Oss D6 6-1
Blerick D2 (O) Civicum D2 (O) 3-5
Eersel D2 Oranje-Rood D9 1-0
Tegelen D3 Uden D3 0-5
Eindhoven D6 Boxmeer D3 4-2
Peel en Maas D1 Geldrop D4 6-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oss D6 Tegelen D3 5-3
Oranje-Rood D9 Son D2 (O) 3-1
Boxmeer D3 Eersel D2 4-2
Civicum D2 (O) Eindhoven D6 4-2
Geldrop D4 Blerick D2 (O) 1-7
Uden D3 Peel en Maas D1 7-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Blerick D2 (O) Uden D3 1-1
Eindhoven D6 Geldrop D4 10-1
Peel en Maas D1 Oss D6 6-0
Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 5-2
Tegelen D3 Son D2 (O) 2-1
Eersel D2 Civicum D2 (O) 1-11
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Geldrop D4 Eersel D2 1-1
Oss D6 Blerick D2 (O) 0-6
Uden D3 Eindhoven D6 5-3
Tegelen D3 Oranje-Rood D9 2-0
Son D2 (O) Peel en Maas D1 5-0
Civicum D2 (O) Boxmeer D3 10-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Blerick D2 (O) Son D2 (O) 2-0
Eindhoven D6 Oss D6 6-1
Boxmeer D3 Geldrop D4 1-1
Peel en Maas D1 Tegelen D3 2-4
Eersel D2 Uden D3 1-12
Oranje-Rood D9 Civicum D2 (O) 0-1
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.