Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

DVETA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rianne van de Kimmenade-de Jong
Aanvoerder Nelleke Veldhuizen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dommel DA 22 63 21 0 1
2 Helmond DA 22 52 17 1 4
3 HOD DA 22 52 17 1 4
4 Uden DA 22 46 15 1 6
5 Geel-Zwart DA 22 44 14 2 6
6 Liempde DA 22 29 9 2 11
7 Oranje-Rood DA 22 29 8 5 9
8 Gemert DA 22 25 8 1 13
9 Mierlo DA 22 18 5 3 14
10 Son DA 22 14 4 2 16
11 Tegelen DA 22 10 3 1 18
12 Geldrop DA 22 4 1 1 20

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Son DA Oranje-Rood DA 1-9
HOD DA Tegelen DA 5-0
Geldrop DA Helmond DA 0-10
Uden DA Dommel DA 1-5
Mierlo DA Geel-Zwart DA 1-4
Liempde DA Gemert DA 1-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood DA HOD DA 3-7
Tegelen DA Uden DA 1-4
Dommel DA Mierlo DA 8-1
Gemert DA Geldrop DA 6-0
Helmond DA Son DA 4-0
Geel-Zwart DA Liempde DA 6-1
WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2018
Liempde DA Dommel DA 0-6
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Geel-Zwart DA Gemert DA 2-1
Son DA Geldrop DA 1-0
Mierlo DA Tegelen DA 5-3
Uden DA Oranje-Rood DA 8-3
HOD DA Helmond DA 1-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Dommel DA Geel-Zwart DA 2-3
Tegelen DA Liempde DA 2-3
Oranje-Rood DA Mierlo DA 2-0
Gemert DA Son DA 1-0
Helmond DA Uden DA 9-2
Geldrop DA HOD DA 1-12
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Uden DA Geldrop DA 5-1
HOD DA Son DA 6-1
Mierlo DA Helmond DA 0-7
Liempde DA Oranje-Rood DA 4-2
Geel-Zwart DA Tegelen DA 5-0
Dommel DA Gemert DA 9-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gemert DA HOD DA 0-8
Tegelen DA Dommel DA 0-7
Son DA Uden DA 0-4
Geldrop DA Mierlo DA 1-1
Helmond DA Liempde DA 3-4
Oranje-Rood DA Geel-Zwart DA 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Mierlo DA Son DA 2-2
Uden DA HOD DA 0-2
Liempde DA Geldrop DA 6-0
Geel-Zwart DA Helmond DA 1-4
Tegelen DA Gemert DA 1-4
Dommel DA Oranje-Rood DA 6-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Geldrop DA Geel-Zwart DA 0-7
Gemert DA Uden DA 2-4
Son DA Liempde DA 2-1
Oranje-Rood DA Tegelen DA 2-2
Helmond DA Dommel DA 1-2
HOD DA Mierlo DA 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Liempde DA HOD DA 0-6
Mierlo DA Uden DA 0-9
Oranje-Rood DA Gemert DA 4-2
Dommel DA Geldrop DA 8-0
Tegelen DA Helmond DA 2-4
Geel-Zwart DA Son DA 3-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Son DA Dommel DA 0-7
Geldrop DA Tegelen DA 1-5
Helmond DA Oranje-Rood DA 1-0
Mierlo DA Gemert DA 2-1
Uden DA Liempde DA 1-1
HOD DA Geel-Zwart DA 3-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Gemert DA Helmond DA 0-4
Geel-Zwart DA Uden DA 3-4
Dommel DA HOD DA 6-0
Tegelen DA Son DA 2-1
Oranje-Rood DA Geldrop DA 6-2
Liempde DA Mierlo DA 2-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Liempde DA Geel-Zwart DA 0-7
Son DA Helmond DA 0-9
Uden DA Tegelen DA 2-0
Geldrop DA Gemert DA 1-4
HOD DA Oranje-Rood DA 1-12
DONDERDAG 21 MAART 2019
Mierlo DA Dommel DA 2-9
ZONDAG 24 MAART 2019
Geldrop DA Son DA 2-3
Helmond DA HOD DA 1-2
Gemert DA Geel-Zwart DA 0-3
Oranje-Rood DA Uden DA 1-3
Tegelen DA Mierlo DA 1-2
Dommel DA Liempde DA 8-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Liempde DA Tegelen DA 5-0
Mierlo DA Oranje-Rood DA 0-4
Uden DA Helmond DA 1-3
HOD DA Geldrop DA 8-2
Son DA Gemert DA 0-3
Geel-Zwart DA Dommel DA 2-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Son DA HOD DA 0-3
Gemert DA Dommel DA 1-4
Geldrop DA Uden DA 0-4
Helmond DA Mierlo DA 3-0
Tegelen DA Geel-Zwart DA 1-3
Oranje-Rood DA Liempde DA 2-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Liempde DA Helmond DA 3-4
Uden DA Son DA 7-0
HOD DA Gemert DA 1-0
Mierlo DA Geldrop DA 4-3
Dommel DA Tegelen DA 10-2
Geel-Zwart DA Oranje-Rood DA 6-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Geldrop DA Liempde DA 1-5
Son DA Mierlo DA 2-2
HOD DA Uden DA 5-3
Gemert DA Tegelen DA 3-0
Oranje-Rood DA Dommel DA 1-2
Helmond DA Geel-Zwart DA 2-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Geel-Zwart DA Geldrop DA 9-1
Liempde DA Son DA 9-1
Mierlo DA HOD DA 6-7
Uden DA Gemert DA 3-2
Tegelen DA Oranje-Rood DA 0-3
Dommel DA Helmond DA 3-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Son DA Geel-Zwart DA 0-8
HOD DA Liempde DA 7-1
Geldrop DA Dommel DA 1-15
Helmond DA Tegelen DA 7-3
Gemert DA Oranje-Rood DA 1-1
Uden DA Mierlo DA 3-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Liempde DA Uden DA 0-4
Oranje-Rood DA Helmond DA 2-2
Tegelen DA Geldrop DA 5-3
Dommel DA Son DA 8-1
Geel-Zwart DA HOD DA 1-1
Gemert DA Mierlo DA 3-2
ZONDAG 2 JUNI 2019
HOD DA Dommel DA 1-3
Uden DA Geel-Zwart DA 6-2
Geldrop DA Oranje-Rood DA 3-1
Helmond DA Gemert DA 6-1
Son DA Tegelen DA 2-0
DONDERDAG 13 JUNI 2019
Mierlo DA Liempde DA 3-4
ZONDAG 16 JUNI 2019
Gemert DA Liempde DA 1-3
Helmond DA Geldrop DA 9-0
Oranje-Rood DA Son DA 2-0
Dommel DA Uden DA 2-0
Tegelen DA HOD DA 0-7
Geel-Zwart DA Mierlo DA 9-2
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Vandaag jarig

Lisa Brummans
Isa Broers