Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Steven Venmans
Aanvoerder Lisanne Schiphorst

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hopbel D4 22 56 18 2 2
2 Cranendonck D2 22 50 15 5 2
3 Son D2 22 45 14 3 5
4 Maastricht D4 22 35 11 2 9
5 Oranje-Rood D9 22 35 10 5 7
6 Deurne D2 22 30 10 3 9
7 Tegelen D3 22 28 7 7 8
8 Geldrop D4 22 26 8 2 12
9 Boxmeer D3 22 25 8 1 13
10 Eersel D2 22 22 5 7 10
11 Horst D3 22 8 2 5 15
12 Oranje-Rood D11 22 7 1 4 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Deurne D2 (O) Tegelen D3 0-2
Maastricht D4 Geldrop D4 2-0
Cranendonck D2 (O) Hopbel D4 2-2
Son D2 (O) Oranje-Rood D9 1-2
Boxmeer D3 Oranje-Rood D11 2-1
Eersel D2 Horst D3 3-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D11 Maastricht D4 0-4
Geldrop D4 Deurne D2 (O) 2-4
Horst D3 Son D2 (O) 1-2
Hopbel D4 Eersel D2 3-0
Oranje-Rood D9 Boxmeer D3 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D11 5-2
Maastricht D4 Boxmeer D3 1-0
Son D2 (O) Hopbel D4 4-2
Eersel D2 Tegelen D3 1-1
Cranendonck D2 (O) Geldrop D4 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Tegelen D3 Son D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D11 Cranendonck D2 (O) 1-3
Boxmeer D3 Deurne D2 (O) 1-4
Hopbel D4 Horst D3 5-0
Oranje-Rood D9 Maastricht D4 0-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Hopbel D4 Oranje-Rood D9 3-0
Son D2 (O) Geldrop D4 3-1
Deurne D2 (O) Maastricht D4 3-2
Eersel D2 Oranje-Rood D11 0-0
Cranendonck D2 (O) Boxmeer D3 4-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Oranje-Rood D9 Deurne D2 (O) 2-1
Tegelen D3 Hopbel D4 1-3
Geldrop D4 Horst D3 4-2
Oranje-Rood D11 Son D2 (O) 1-4
Boxmeer D3 Eersel D2 5-2
Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 0-0
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Horst D3 Oranje-Rood D9 0-0
Geldrop D4 Eersel D2 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Cranendonck D2 (O) Deurne D2 (O) 4-0
Eersel D2 Maastricht D4 0-3
Tegelen D3 Oranje-Rood D9 0-0
Son D2 (O) Boxmeer D3 6-0
Horst D3 Oranje-Rood D11 6-0
Hopbel D4 Geldrop D4 4-2
DINSDAG 30 OKTOBER 2018
Tegelen D3 Cranendonck D2 (O) 0-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Deurne D2 (O) Eersel D2 1-4
Maastricht D4 Son D2 (O) 0-1
Oranje-Rood D9 Cranendonck D2 (O) 1-0
Boxmeer D3 Horst D3 5-1
Geldrop D4 Tegelen D3 0-0
Oranje-Rood D11 Hopbel D4 0-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Horst D3 Maastricht D4 0-2
Hopbel D4 Boxmeer D3 3-0
Tegelen D3 Oranje-Rood D11 3-1
Geldrop D4 Oranje-Rood D9 1-0
Eersel D2 Cranendonck D2 (O) 0-7
Son D2 (O) Deurne D2 (O) 1-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Eersel D2 Oranje-Rood D9 0-0
Cranendonck D2 (O) Son D2 (O) 2-2
Deurne D2 (O) Horst D3 0-1
Maastricht D4 Hopbel D4 1-3
Boxmeer D3 Tegelen D3 0-2
Oranje-Rood D11 Geldrop D4 0-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hopbel D4 Deurne D2 (O) 2-0
Horst D3 Cranendonck D2 (O) 0-5
Geldrop D4 Boxmeer D3 1-0
Son D2 (O) Eersel D2 3-0
Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D11 2-2
Tegelen D3 Maastricht D4 0-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Horst D3 Tegelen D3 1-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Maastricht D4 Oranje-Rood D11 7-2
Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 1-0
Deurne D2 (O) Geldrop D4 6-1
Eersel D2 Hopbel D4 0-1
Son D2 (O) Horst D3 3-1
Cranendonck D2 (O) Tegelen D3 2-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Boxmeer D3 Maastricht D4 2-1
Oranje-Rood D11 Deurne D2 (O) 1-6
Oranje-Rood D9 Horst D3 2-1
Tegelen D3 Eersel D2 0-2
Geldrop D4 Cranendonck D2 (O) 0-2
Hopbel D4 Son D2 (O) 2-0
VRIJDAG 29 MAART 2019
Son D2 (O) Tegelen D3 5-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Eersel D2 Geldrop D4 2-1
Horst D3 Hopbel D4 1-2
Maastricht D4 Oranje-Rood D9 0-1
Deurne D2 (O) Boxmeer D3 2-0
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 4-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Oranje-Rood D11 Eersel D2 1-1
Geldrop D4 Son D2 (O) 4-2
Tegelen D3 Horst D3 0-0
Oranje-Rood D9 Hopbel D4 1-1
Boxmeer D3 Cranendonck D2 (O) 1-2
Maastricht D4 Deurne D2 (O) 0-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Horst D3 Geldrop D4 0-4
Hopbel D4 Tegelen D3 1-0
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D9 2-1
Son D2 (O) Oranje-Rood D11 3-0
Eersel D2 Boxmeer D3 0-0
Cranendonck D2 (O) Maastricht D4 2-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Oranje-Rood D9 Tegelen D3 2-0
Maastricht D4 Eersel D2 3-2
Boxmeer D3 Son D2 (O) 2-1
Deurne D2 (O) Cranendonck D2 (O) 1-5
Oranje-Rood D11 Horst D3 2-1
Geldrop D4 Hopbel D4 1-4
ZONDAG 12 MEI 2019
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D9 2-0
Tegelen D3 Geldrop D4 2-3
Hopbel D4 Oranje-Rood D11 3-1
Horst D3 Boxmeer D3 2-3
Son D2 (O) Maastricht D4 5-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Oranje-Rood D9 Geldrop D4 3-1
Oranje-Rood D11 Tegelen D3 2-4
Boxmeer D3 Hopbel D4 1-3
Deurne D2 (O) Son D2 (O) 0-1
Cranendonck D2 (O) Eersel D2 5-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Son D2 (O) Cranendonck D2 (O) 1-1
Geldrop D4 Oranje-Rood D11 1-1
Oranje-Rood D9 Eersel D2 2-0
Horst D3 Deurne D2 (O) 0-0
Hopbel D4 Maastricht D4 1-5
Tegelen D3 Boxmeer D3 2-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Oranje-Rood D11 Oranje-Rood D9 0-6
Cranendonck D2 (O) Horst D3 7-0
Deurne D2 (O) Hopbel D4 1-3
Maastricht D4 Tegelen D3 0-1
Boxmeer D3 Geldrop D4 1-2
Eersel D2 Son D2 (O) 4-1
MAANDAG 10 JUNI 2019
Eersel D2 Deurne D2 (O) 1-2
DINSDAG 11 JUNI 2019
Maastricht D4 Horst D3 3-0
ZONDAG 16 JUNI 2019
Geldrop D4 Maastricht D4 0-2
Oranje-Rood D11 Boxmeer D3 1-4
Hopbel D4 Cranendonck D2 (O) 3-1
Horst D3 Eersel D2 2-2
Tegelen D3 Deurne D2 (O) 0-0
Oranje-Rood D9 Son D2 (O) 2-4
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Vandaag jarig

Isa Broers
Lisa Brummans