Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D3

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Boxmeer D2 22 54 17 3 2
2 Uden D2 22 51 16 3 3
3 Eindhoven D3 22 50 16 2 4
4 Oss D3 22 49 15 4 3
5 Oedenrode D2 22 35 11 2 9
6 Basko D2 22 34 11 1 10
7 Oss D4 22 27 8 3 11
8 Geldrop D3 22 21 6 3 13
9 Drunen D3 22 16 5 1 16
10 Eindhoven D5 22 16 3 7 12
11 Geel-Zwart D2 22 14 4 2 16
12 Den Bosch D6 22 12 3 3 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Basko D2 Eindhoven D5 3-0
Eindhoven D3 Oss D3 5-2
Oedenrode D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-9
Geldrop D3 Uden D2 (O) 1-5
Geel-Zwart D2 (O) Den Bosch D6 2-2
Oss D4 Drunen D3 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Den Bosch D6 Basko D2 2-4
Oss D3 Oss D4 4-3
Eindhoven D5 Eindhoven D3 0-1
Drunen D3 Oedenrode D2 (O) 0-3
Boxmeer D2 (O) Geldrop D3 3-1
Uden D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 4-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Geldrop D3 Drunen D3 3-1
Oss D4 Eindhoven D5 2-2
Boxmeer D2 (O) Uden D2 (O) 0-4
Basko D2 Geel-Zwart D2 (O) 3-1
Eindhoven D3 Den Bosch D6 3-0
Oedenrode D2 (O) Oss D3 3-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Den Bosch D6 Oss D4 1-0
Eindhoven D5 Oedenrode D2 (O) 1-0
Drunen D3 Boxmeer D2 (O) 2-2
Uden D2 (O) Basko D2 2-1
Oss D3 Geldrop D3 5-2
Geel-Zwart D2 (O) Eindhoven D3 2-3
MAANDAG 1 OKTOBER 2018
Oss D4 Geel-Zwart D2 (O) 4-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Oedenrode D2 (O) Den Bosch D6 3-1
Eindhoven D3 Basko D2 2-0
Geldrop D3 Eindhoven D5 0-0
Boxmeer D2 (O) Oss D3 4-0
Drunen D3 Uden D2 (O) 1-5
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Eindhoven D5 Boxmeer D2 (O) 3-5
Uden D2 (O) Eindhoven D3 1-2
Basko D2 Oss D4 3-0
Geel-Zwart D2 (O) Oedenrode D2 (O) 1-3
Oss D3 Drunen D3 6-0
Den Bosch D6 Geldrop D3 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Drunen D3 Eindhoven D5 1-5
Oss D3 Uden D2 (O) 2-2
Oss D4 Eindhoven D3 0-7
Oedenrode D2 (O) Basko D2 1-4
Geldrop D3 Geel-Zwart D2 (O) 2-0
Boxmeer D2 (O) Den Bosch D6 5-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D3 Oedenrode D2 (O) 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-6
Uden D2 (O) Oss D4 3-2
Den Bosch D6 Drunen D3 3-2
Eindhoven D5 Oss D3 1-3
Basko D2 Geldrop D3 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Geldrop D3 Eindhoven D3 2-0
Oedenrode D2 (O) Oss D4 3-1
Eindhoven D5 Uden D2 (O) 0-5
Oss D3 Den Bosch D6 9-1
Drunen D3 Geel-Zwart D2 (O) 1-2
Boxmeer D2 (O) Basko D2 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Oedenrode D2 (O) Uden D2 (O) 0-4
Oss D4 Geldrop D3 3-0
Eindhoven D3 Boxmeer D2 (O) 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Oss D3 1-8
Basko D2 Drunen D3 4-2
Den Bosch D6 Eindhoven D5 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Boxmeer D2 (O) Oss D4 6-2
Eindhoven D5 Geel-Zwart D2 (O) 4-0
Geldrop D3 Oedenrode D2 (O) 2-3
Uden D2 (O) Den Bosch D6 2-0
Drunen D3 Eindhoven D3 2-3
Oss D3 Basko D2 6-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Basko D2 Den Bosch D6 1-3
Eindhoven D3 Eindhoven D5 4-0
Geel-Zwart D2 (O) Uden D2 (O) 1-2
Oss D4 Oss D3 3-3
Geldrop D3 Boxmeer D2 (O) 0-7
Oedenrode D2 (O) Drunen D3 3-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Geel-Zwart D2 (O) Basko D2 0-6
Den Bosch D6 Eindhoven D3 1-3
Drunen D3 Geldrop D3 1-0
Oss D3 Oedenrode D2 (O) 9-3
Eindhoven D5 Oss D4 1-1
Uden D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Eindhoven D3 Geel-Zwart D2 (O) 5-0
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D5 7-1
Geldrop D3 Oss D3 1-1
Basko D2 Uden D2 (O) 1-3
WOENSDAG 3 APRIL 2019
Oss D4 Den Bosch D6 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Basko D2 Eindhoven D3 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Oss D4 3-1
Den Bosch D6 Oedenrode D2 (O) 1-6
Eindhoven D5 Geldrop D3 1-1
Oss D3 Boxmeer D2 (O) 3-3
Uden D2 (O) Drunen D3 5-1
DINSDAG 9 APRIL 2019
Boxmeer D2 (O) Drunen D3 5-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Geldrop D3 Den Bosch D6 2-0
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D5 7-3
Drunen D3 Oss D3 1-2
Oedenrode D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 1-0
Oss D4 Basko D2 1-0
Eindhoven D3 Uden D2 (O) 1-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Basko D2 Oedenrode D2 (O) 1-2
Eindhoven D3 Oss D4 4-1
Uden D2 (O) Oss D3 1-3
Eindhoven D5 Drunen D3 1-3
Den Bosch D6 Boxmeer D2 (O) 0-3
Geel-Zwart D2 (O) Geldrop D3 2-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Oss D3 Eindhoven D5 4-1
Drunen D3 Den Bosch D6 2-1
Oss D4 Uden D2 (O) 0-6
Boxmeer D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 3-0
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D3 5-5
VRIJDAG 17 MEI 2019
Geldrop D3 Basko D2 0-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Den Bosch D6 Oss D3 0-8
Geel-Zwart D2 (O) Drunen D3 2-3
Basko D2 Boxmeer D2 (O) 3-3
Eindhoven D3 Geldrop D3 6-0
Uden D2 (O) Eindhoven D5 2-1
Oss D4 Oedenrode D2 (O) 4-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Uden D2 (O) Oedenrode D2 (O) 3-3
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D3 2-1
Geldrop D3 Oss D4 1-2
Eindhoven D5 Den Bosch D6 2-2
Oss D3 Geel-Zwart D2 (O) 2-4
Drunen D3 Basko D2 2-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Basko D2 Oss D3 1-6
Den Bosch D6 Uden D2 (O) 3-4
Geel-Zwart D2 (O) Eindhoven D5 2-2
Oedenrode D2 (O) Geldrop D3 4-2
Oss D4 Boxmeer D2 (O) 1-7
Eindhoven D3 Drunen D3 3-1
ZONDAG 16 JUNI 2019
Den Bosch D6 Geel-Zwart D2 (O) 0-2
Uden D2 (O) Geldrop D3 6-0
Drunen D3 Oss D4 0-6
Oss D3 Eindhoven D3 3-2
Boxmeer D2 (O) Oedenrode D2 (O) 7-2
Eindhoven D5 Basko D2 1-4
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

29-9 Happy Sunday

Vandaag jarig

Caitlin de Greef
Tess Metten
Marieke Tromp