Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Arno Somers
Aanvoerder Sanne Beckers

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Boxmeer D2 22 54 17 3 2
2 Uden D2 22 51 16 3 3
3 Eindhoven D3 22 50 16 2 4
4 Oss D3 22 49 15 4 3
5 Oedenrode D2 22 35 11 2 9
6 Basko D2 22 34 11 1 10
7 Oss D4 22 27 8 3 11
8 Geldrop D3 22 21 6 3 13
9 Drunen D3 22 16 5 1 16
10 Eindhoven D5 22 16 3 7 12
11 Geel-Zwart D2 22 14 4 2 16
12 Den Bosch D6 22 12 3 3 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Basko D2 (O) Eindhoven D5 3-0
Eindhoven D3 Oss D3 5-2
Oedenrode D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-9
Geldrop D3 Uden D2 (O) 1-5
Geel-Zwart D2 (O) Den Bosch D6 2-2
Oss D4 Drunen D3 (O) 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Den Bosch D6 Basko D2 (O) 2-4
Oss D3 Oss D4 4-3
Eindhoven D5 Eindhoven D3 0-1
Drunen D3 (O) Oedenrode D2 (O) 0-3
Boxmeer D2 (O) Geldrop D3 3-1
Uden D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 4-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Geldrop D3 Drunen D3 (O) 3-1
Oss D4 Eindhoven D5 2-2
Boxmeer D2 (O) Uden D2 (O) 0-4
Basko D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 3-1
Eindhoven D3 Den Bosch D6 3-0
Oedenrode D2 (O) Oss D3 3-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Den Bosch D6 Oss D4 1-0
Eindhoven D5 Oedenrode D2 (O) 1-0
Drunen D3 (O) Boxmeer D2 (O) 2-2
Uden D2 (O) Basko D2 (O) 2-1
Oss D3 Geldrop D3 5-2
Geel-Zwart D2 (O) Eindhoven D3 2-3
MAANDAG 1 OKTOBER 2018
Oss D4 Geel-Zwart D2 (O) 4-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Oedenrode D2 (O) Den Bosch D6 3-1
Eindhoven D3 Basko D2 (O) 2-0
Geldrop D3 Eindhoven D5 0-0
Boxmeer D2 (O) Oss D3 4-0
Drunen D3 (O) Uden D2 (O) 1-5
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Eindhoven D5 Boxmeer D2 (O) 3-5
Uden D2 (O) Eindhoven D3 1-2
Basko D2 (O) Oss D4 3-0
Geel-Zwart D2 (O) Oedenrode D2 (O) 1-3
Oss D3 Drunen D3 (O) 6-0
Den Bosch D6 Geldrop D3 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Drunen D3 (O) Eindhoven D5 1-5
Oss D3 Uden D2 (O) 2-2
Oss D4 Eindhoven D3 0-7
Oedenrode D2 (O) Basko D2 (O) 1-4
Geldrop D3 Geel-Zwart D2 (O) 2-0
Boxmeer D2 (O) Den Bosch D6 5-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D3 Oedenrode D2 (O) 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-6
Uden D2 (O) Oss D4 3-2
Den Bosch D6 Drunen D3 (O) 3-2
Eindhoven D5 Oss D3 1-3
Basko D2 (O) Geldrop D3 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Geldrop D3 Eindhoven D3 2-0
Oedenrode D2 (O) Oss D4 3-1
Eindhoven D5 Uden D2 (O) 0-5
Oss D3 Den Bosch D6 9-1
Drunen D3 (O) Geel-Zwart D2 (O) 1-2
Boxmeer D2 (O) Basko D2 (O) 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Oedenrode D2 (O) Uden D2 (O) 0-4
Oss D4 Geldrop D3 3-0
Eindhoven D3 Boxmeer D2 (O) 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Oss D3 1-8
Basko D2 (O) Drunen D3 (O) 4-2
Den Bosch D6 Eindhoven D5 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Boxmeer D2 (O) Oss D4 6-2
Eindhoven D5 Geel-Zwart D2 (O) 4-0
Geldrop D3 Oedenrode D2 (O) 2-3
Uden D2 (O) Den Bosch D6 2-0
Drunen D3 (O) Eindhoven D3 2-3
Oss D3 Basko D2 (O) 6-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Basko D2 (O) Den Bosch D6 1-3
Eindhoven D3 Eindhoven D5 4-0
Geel-Zwart D2 (O) Uden D2 (O) 1-2
Oss D4 Oss D3 3-3
Geldrop D3 Boxmeer D2 (O) 0-7
Oedenrode D2 (O) Drunen D3 (O) 3-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Geel-Zwart D2 (O) Basko D2 (O) 0-6
Den Bosch D6 Eindhoven D3 1-3
Drunen D3 (O) Geldrop D3 1-0
Oss D3 Oedenrode D2 (O) 9-3
Eindhoven D5 Oss D4 1-1
Uden D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Eindhoven D3 Geel-Zwart D2 (O) 5-0
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D5 7-1
Geldrop D3 Oss D3 1-1
Basko D2 (O) Uden D2 (O) 1-3
WOENSDAG 3 APRIL 2019
Oss D4 Den Bosch D6 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Basko D2 (O) Eindhoven D3 2-1
Geel-Zwart D2 (O) Oss D4 3-1
Den Bosch D6 Oedenrode D2 (O) 1-6
Eindhoven D5 Geldrop D3 1-1
Oss D3 Boxmeer D2 (O) 3-3
Uden D2 (O) Drunen D3 (O) 5-1
DINSDAG 9 APRIL 2019
Boxmeer D2 (O) Drunen D3 (O) 5-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Geldrop D3 Den Bosch D6 2-0
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D5 7-3
Drunen D3 (O) Oss D3 1-2
Oedenrode D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 1-0
Oss D4 Basko D2 (O) 1-0
Eindhoven D3 Uden D2 (O) 1-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Basko D2 (O) Oedenrode D2 (O) 1-2
Eindhoven D3 Oss D4 4-1
Uden D2 (O) Oss D3 1-3
Eindhoven D5 Drunen D3 (O) 1-3
Den Bosch D6 Boxmeer D2 (O) 0-3
Geel-Zwart D2 (O) Geldrop D3 2-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Oss D3 Eindhoven D5 4-1
Drunen D3 (O) Den Bosch D6 2-1
Oss D4 Uden D2 (O) 0-6
Boxmeer D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 3-0
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D3 5-5
VRIJDAG 17 MEI 2019
Geldrop D3 Basko D2 (O) 0-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Den Bosch D6 Oss D3 0-8
Geel-Zwart D2 (O) Drunen D3 (O) 2-3
Basko D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-3
Eindhoven D3 Geldrop D3 6-0
Uden D2 (O) Eindhoven D5 2-1
Oss D4 Oedenrode D2 (O) 4-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Uden D2 (O) Oedenrode D2 (O) 3-3
Boxmeer D2 (O) Eindhoven D3 2-1
Geldrop D3 Oss D4 1-2
Eindhoven D5 Den Bosch D6 2-2
Oss D3 Geel-Zwart D2 (O) 2-4
Drunen D3 (O) Basko D2 (O) 2-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Basko D2 (O) Oss D3 1-6
Den Bosch D6 Uden D2 (O) 3-4
Geel-Zwart D2 (O) Eindhoven D5 2-2
Oedenrode D2 (O) Geldrop D3 4-2
Oss D4 Boxmeer D2 (O) 1-7
Eindhoven D3 Drunen D3 (O) 3-1
ZONDAG 16 JUNI 2019
Den Bosch D6 Geel-Zwart D2 (O) 0-2
Uden D2 (O) Geldrop D3 6-0
Drunen D3 (O) Oss D4 0-6
Oss D3 Eindhoven D3 3-2
Boxmeer D2 (O) Oedenrode D2 (O) 7-2
Eindhoven D5 Basko D2 (O) 1-4
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Vandaag jarig

Lisa Brummans
Isa Broers