Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J8E1 V 4 - C
16:45 - 17:45 J8E2 V 4 - D
16:45 - 17:45 M6E1 V 2 - A
16:45 - 17:45 M6E2 V 2 - B
16:45 - 17:45 M6E3 V 2 - C
16:45 - 17:45 M6E4 V 1 - A
16:45 - 17:45 M6E5 V 1 - B
16:45 - 17:45 M8E1 V 4 - A
16:45 - 17:45 M8E2 V 4 - B
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac JC Trainingsgroep V 3 - CD (1)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 1 - AB (3)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 2 - CD (2)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 2 - AB (1)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 1 - CD (4)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MD Trainingsgroep V 3 - AB (5)
17:45 - 19:00 MC4 Tinke Kunnen
Myrthe Heinen
V 4 - CD
17:45 - 19:15 MD1 Arlette Scheepers
Marte van der Weegen
Aimée Staudt
V 4 - AB
19:00 - 20:15 MB4 V 1 - CD
19:00 - 20:15 MC5 Harold Mentink V 4 - CD
19:15 - 20:45 MA1 Anke Haerden
Arlette Scheepers
V 4 - AB
19:30 - 21:00 Inhaal-Oefenwedstrijden Trainingsgroep V 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JD2 Tim Faber V 4 - CD
17:45 - 19:00 JB2 Pepijn Holla V 4 - CD
17:45 - 19:00 MC2 Peter van Knippenbergh
Fleur van Dinther
Dennis de Kort
V 4 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Koen de Jong
Filip Beekmeijer
V 4 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Koen Morssink
Anne Knoll
Pepijn Holla
V 2 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Fleur Croon
Frietjhof Croon
V 1 - CD
19:00 - 20:15 MA4 Dames 1 . V 3 - AB
19:00 - 20:15 MA5 Dames 1 . V 3 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Yara Amalo V 4 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Jacqueline van der Rijt
Margriet Croon
V 1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Sanne Scheepers V 2 - AB
20:15 - 21:30 JA2 V 3 - AB
20:30 - 22:15 D1 Filip Beekmeijer
Dieter Snellen
V 4
20:30 - 21:45 D2 Carien Geertsema V 1 - AB
20:30 - 21:45 DJ2 V 1 - CD
20:30 - 22:00 DJ3 V 2 - AB
20:30 - 22:00 HJ1 V 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 J3F1 V 1 - B
15:00 - 16:00 M3F1 V 1 - A
16:00 - 17:00 M3F2 V 1 - A
17:30 - 19:00 JD1 Bart van Lent
Bart Kunnen
V 4 - AB
17:45 - 21:00 Keepersschool Geldrop Trainingsgroep V 2
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 3 - AB (1)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 1 - CD (4)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 3 - CD (2)
17:45 - 19:00 Trainingsgroep TecTac MC Trainingsgroep V 1 - AB (3)
17:45 - 19:00 JC2 Willem Beckers
Thimo Jansen
V 4 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Meike van Stratum V 4 - AB
19:00 - 20:15 JA2 Heren 1 . V 4 - CD
19:00 - 20:15 MB3 Heren 1 . V 3 - AB
19:00 - 20:15 MB4 Heren 1 . V 3 - CD
19:00 - 20:15 MB5 Heren 1 . V 1 - AB
19:00 - 20:15 MB6 Heren 1 . V 1 - CD
20:15 - 21:30 DJ1 V 1 - AB
20:15 - 21:30 DJ4 V 1 - CD
20:30 - 22:15 H1 Koert Tak V 4
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JD2 Tim Faber V 3 - CD
16:45 - 17:45 J8E1 V 4 - C
16:45 - 17:45 J8E2 V 4 - D
16:45 - 17:45 M6E1 V 2 - A
16:45 - 17:45 M6E2 V 2 - B
16:45 - 17:45 M6E3 V 2 - C
16:45 - 17:45 M6E4 V 1 - A
16:45 - 17:45 M6E5 V 1 - B
16:45 - 17:45 M8E1 V 4 - A
16:45 - 17:45 M8E2 V 4 - B
17:45 - 19:00 JB2 Pepijn Holla V 2 - CD
17:45 - 19:00 MC2 Dennis de Kort
Peter van Knippenbergh
Fleur van Dinther
V 2 - AB
17:45 - 19:15 MD1 Aimée Staudt
Arlette Scheepers
Marte van der Weegen
V 4 - AB
17:45 - 19:00 MD2 Eveline van Eert
Sophie van der Wal
V 4 - CD
17:45 - 19:00 MD3 Nienke van de Kimmenade V 3 - AB
17:45 - 19:00 MD4 Eefje Schriks
Renske Nohlmans
V 3 - CD
17:45 - 19:00 MD5 Nienke van Houwelingen
Sophie van de Ven
V 1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Anne Knoll
Koen Morssink
Pepijn Holla
V 4 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Frietjhof Croon
Fleur Croon
V 2 - AB
19:00 - 20:15 MA3 Nico Boonen V 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Margriet Croon
Jacqueline van der Rijt
V 2 - CD
19:00 - 20:15 MB5 V 3 - CD
19:00 - 20:15 MB6 V 3 - CD
19:15 - 20:30 D3 Sanne Beckers V 1 - CD
19:15 - 20:45 MA1 Anke Haerden
Arlette Scheepers
V 4 - AB
19:30 - 20:45 D4 V 3 - AB
19:30 - 20:45 D5 V 3 - AB
20:30 - 22:00 D2 Carien Geertsema V 2 - AB
20:30 - 22:00 H4 Tom Büthker V 2 - CD
20:30 - 21:45 TRIM V 1
20:45 - 22:15 H2 Dirk Geertsema V 4 - AB
20:45 - 22:15 H3 V 4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 JD1 Bart Kunnen
Bart van Lent
V 2 - CD
17:30 - 18:45 MC3 Casper Stierum V 2 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Koen de Jong
Filip Beekmeijer
V 4 - AB
18:45 - 20:15 JA1 Meike van Stratum V 2 - CD
18:45 - 20:15 MB1 Yara Amalo V 2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Floor Brekelmans V 4 - CD
19:00 - 20:15 MC6 Jan Zoetmulder V 1 - AB
20:00 - 21:30 Inhaal-Oefenwedstrijden Trainingsgroep V 3
20:15 - 21:30 H5 V 1 - CD
20:30 - 22:15 D1 Dieter Snellen
Filip Beekmeijer
V 4 D1/H1
20:30 - 22:15 H1 Koert Tak V 2 D1/H1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funkey Maud Nieuweboer V 3 - AB
09:00 - 10:15 Hockeyschool Meike van Stratum V 1