Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Jesper Kees
Coach Eric Verhoeven
Manager Cindy Aarts
Keeper Nienke Donners

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Venray D1 Son D1 12:45
Hopbel D1 Geldrop D1 12:45
Berkel-Enschot D1 Basko D1 12:45
Nuenen D1 Nova D1 12:45
Oedenrode D1 Goirle D1 12:45
Drunen D1 Heeze D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nuenen D1 17 35 10 5 2
2 Berkel-Enschot D1 17 34 10 4 3
3 Nova D1 17 32 10 2 5
4 Oedenrode D1 17 32 10 2 5
5 Goirle D1 17 31 10 1 6
6 Hopbel D1 17 31 9 4 4
7 Heeze D1 17 30 10 0 7
8 Drunen D1 17 24 7 3 7
9 Basko D1 17 19 6 1 10
10 Son D1 17 16 5 1 11
11 Venray D1 17 10 3 1 13
12 Geldrop D1 17 -3 0 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr SMHC De Hopbel D1 12:45 uit
12 mei !Oefenwedstrijd Boekel D1 n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
26 mei Berkel Enschot D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
2 jun MHCV D1 12:45 uit
9 jun HTCSON Hockey D1 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
16 jun V.M.H.C. Basko D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop D1 Nuenen D1 (0-10)final
Basko D1 Heeze D1 (0-3)final
Venray D1 Nova D1 (3-0)final
Son D1 Goirle D1 (2-3)final
Hopbel D1 Drunen D1 (3-3)final
Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nova D1 Son D1 (2-1)final
Nuenen D1 Hopbel D1 (4-1)final
Heeze D1 Geldrop D1 (6-2)final
Goirle D1 Basko D1 (1-0)final
Oedenrode D1 Venray D1 (6-2)final
Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Geldrop D1 Goirle D1 (2-7)final
Son D1 Oedenrode D1 (3-8)final
Basko D1 Nova D1 (4-2)final
Heeze D1 Nuenen D1 (4-6)final
Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 (4-0)final
Venray D1 Drunen D1 (1-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Drunen D1 Son D1 (3-2)final
Hopbel D1 Venray D1 (4-2)final
Nova D1 Geldrop D1 (8-1)final
Oedenrode D1 Basko D1 (4-2)final
Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-2)final
Goirle D1 Heeze D1 (4-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Basko D1 Drunen D1 (3-2)final
Geldrop D1 Oedenrode D1 (1-3)final
Venray D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final
Son D1 Hopbel D1 (2-4)final
Heeze D1 Nova D1 (3-1)final
Goirle D1 Nuenen D1 (4-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Hopbel D1 Basko D1 (3-0)final
Drunen D1 Geldrop D1 (4-0)final
Oedenrode D1 Heeze D1 (3-2)final
Nova D1 Goirle D1 (3-1)final
Nuenen D1 Venray D1 (3-1)final
Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Geldrop D1 Hopbel D1 (0-6)final
Son D1 Venray D1 (6-3)final
Basko D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final
Goirle D1 Oedenrode D1 (2-1)final
Nova D1 Nuenen D1 (1-0)scheduled
Heeze D1 Drunen D1 (5-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Oedenrode D1 Nova D1 (2-2)final
Drunen D1 Goirle D1 (2-1)final
Hopbel D1 Heeze D1 (2-1)final
Nuenen D1 Son D1 (2-2)final
Venray D1 Basko D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Nova D1 Drunen D1 (3-1)final
Oedenrode D1 Nuenen D1 (2-2)final
Basko D1 Son D1 (2-0)final
Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (3-4)final
Goirle D1 Hopbel D1 (1-2)final
Geldrop D1 Venray D1 (3-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Drunen D1 Oedenrode D1 (0-1)final
Son D1 Geldrop D1 (9-3)final
Basko D1 Nuenen D1 (0-2)final
Hopbel D1 Nova D1 (2-0)final
Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (2-1)final
Venray D1 Heeze D1 (2-6)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geldrop D1 Basko D1 (0-3)final
Nova D1 Berkel-Enschot D1 (3-3)final
Oedenrode D1 Hopbel D1 (2-3)final
Heeze D1 Son D1 (5-3)final
Goirle D1 Venray D1 (4-0)final
Nuenen D1 Drunen D1 (0-0)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 (5-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Drunen D1 Hopbel D1 (2-2)final
Goirle D1 Son D1 (5-1)final
Nova D1 Venray D1 (2-1)final
Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final
Nuenen D1 Geldrop D1 (4-0)final
Heeze D1 Basko D1 (1-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Basko D1 Goirle D1 (2-1)scheduled
Geldrop D1 Heeze D1 (2-3)final
Hopbel D1 Nuenen D1 (0-3)final
Berkel-Enschot D1 Drunen D1 (2-0)final
Venray D1 Oedenrode D1 (8-2)final
Son D1 Nova D1 (1-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final
Oedenrode D1 Son D1 (2-0)final
Drunen D1 Venray D1 (6-3)final
Nuenen D1 Heeze D1 (3-2)scheduled
Goirle D1 Geldrop D1 (2-0)final
Nova D1 Basko D1 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Basko D1 Oedenrode D1 (2-3)final
Geldrop D1 Nova D1 (0-5)final
Son D1 Drunen D1 (6-4)final
Heeze D1 Goirle D1 (2-1)final
Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 (0-0)scheduled
Venray D1 Hopbel D1 (1-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Hopbel D1 Son D1 (1-2)final
Berkel-Enschot D1 Venray D1 (2-2)final
Oedenrode D1 Geldrop D1 (6-0)final
Drunen D1 Basko D1 (6-0)final
Nuenen D1 Goirle D1 (1-1)scheduled
Nova D1 Heeze D1 (4-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Son D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final
Basko D1 Hopbel D1 (2-2)final
Goirle D1 Nova D1 (5-3)final
Venray D1 Nuenen D1 (2-7)scheduled
Heeze D1 Oedenrode D1 (2-0)scheduled
Geldrop D1 Drunen D1 (1-7)final